Сторінки

Стаханівці ТАРАНЕНКА Ю. М.


Після появи нашого інтернент видання та досить швидкого поширення його серед лісників та думаючої частини людей, які працюють в цій галузі, почали прослідковуватись зрушення. Юрій Миколайович швидше почав добивати своїх апонентів, прикладом чому є те, що пожежу в Кобиляках сьогодні намагаються привязати до півроку тому як звільненого Сергія Анатолійовича Деркача. Саме із-за того що Сергій Анатолійович не погоджувався занизити площу пожежі і не міг відмовити Тараненку, якого не влаштовувала кандидатура такої чистої особистості і відданої лісовому господарству людині, його заставили піти з погрозами. На даний момент Ю. В. Волошин проплатив правоохоронні структури, які за допомогою досконало спланованої театральної гри вилучили всі докази того, як насправді була оформлена пожежа значних масштабів в Кобеляцькому агролісництві і головному підприємстві ДП "ПДЛП "Полтаваоблагроліс". Дана інформація приховується з однією метою - завести кримінальну справу у глухий кут, спрямувавши лице правосуддя в хибний шлях, бумага ж все витримає, а може й згоріти, адже про це знає головний піролог Кобиляк - Юра Волошин.
Також Абвер Команда СС Тараненка швидко виявила в одного з кращих, а на нашу думку самого кращого лісничого області, Гадяцького агролісництва - Білоцерківця Володимира Григоровича, самовільні порубки дуба. Але цікаво не те, що баба з дідом напиляли собі на зиму 10 куб. м. сухостою, за які Володимир Григорович і посоромився з них спитати, а те, що районна і полтавська комісії більше проїли і пропили, тим самим розтративши державні кошти. Все тільки для одного - опаганити хорошу людину, зробити з мухи слона, закрити чужими дрібницями свою дірку. І на фоні цієї події залякати і поставити на своє місце остачу агролісництв. Дивним є те, що той хто знає породний склад деревних порід на території діяльності Гадяцького агролісництва, з залізною впевненістю підтвердить, що дубових насаджень там майже немає. А якщо і є то це хворі і дровяні дерева, на які ніхто не позаздриться.
Дуже гарною стала новина, що в комітеті лісового господарства України почали розглядати численні скарги на начальника Полтавського облуправління.  Але Юрій Миколайович провівши минулу неділю в Києві, доречі він в дану мить на лікарняному, знову як помахом чарівної палички зменшив свої провини. Чо це так? Чому знову повторюється та ж сама картина?
Далі я нічого не хочу аргументувати. Хочу пояснити подальшу інформацію і нарешті довести читача до того, чому стаття називається "Стаханівці Тараненка". У всіх держлісгоспах підпорядкованих Юрію Миколайовичу Тараненку пропав сон. По всіх районах, що можуть підтвердити сільські жителі і голови сільрад, проходить дивовижне дійство - фури-лісовози, які заїзжають в глухі місця сільської місцевості рано вранці непомітно чудом виїзджають після дванадцятої години ночі. І так з одного лісни цтва по три фури за ніч. Розбивають дороги і не дають людям спати. З одного боку це добре - показувати трудолюбивість і стаханівський поклик лісників, що навіть ніч не на заваді, але чому саме в скрутний для країни час вони перейшли в нічний режим. Томущо Юрію Миколайовичу потрібно вирішувати свої проблеми. Одним з таких нічних перегонів деревини стала подія описана в виданні ОКІА "Новини Полтавщини"


http://np.pl.ua/2015/02/na-poltavschyni-zatrymaly-avtomobil-yakym-perevozyly-duby-bez-dokumentiv



Як бачите на фурі немає ні відтиску клейма, ні вбитої бірки. Тобто жодних признаків законно відпущеної лісопродукції. В додачу до цього - жодних документів. Водій по цей день не розповів звідкіля він віз цю деревину. Правоохоронні органи, на сьогоднішній день, спрямовують погляд в хибному напрямку. Другою причиною такої швидкої роботи по продажу дуба, що вже й документи забувають виписувати став закон щодо заборони експорту лісоматеріалів дуба. З даною інформацією Ви зможете ознайомитись на слідуючому ресурсі http://www.lesovod.org.ua/node/22959#comment-8781
 Даний закон напряму звязує руки таким хапугам як Юрій Тараненко тим, що хоче він чи ні, але прийдеться повернути то, що він зруйнував - переробну галузь, і робити з деревини дуба вироби і продавати його за європейськими цінами. Ще хочеться добавити, на замітку правоохоронним органам, що бірка не завжди, а в більшості випадків, є признаком краденої деревини, тому більш чітко їх перевіряйте. Прикладом цьому є стаття, з якою Ви зможете ознайомитись по наступній ссилці http://poltava.to/news/25651/




І що саме найцікавіше, орган, який повинен контролювати, який бере за це гроші, який витрачає державні кошти на охорону лісу від крадіжок, дає незрозумілу відповідь - то дуб не наш, то бірки в них покрали. А хто ж тоді повинен це чітко контролювати, як не головне управління лісового і мисливського господарства області.


За подану інформацію висловлюю вдячність небайдужим Полтавчанам.











2 коментарі:

  1. ЭТО ПОСЛАНИЕ АДРЕСОВАНО ЛИЧНО ЮРИЮ НИКОЛАЕВИЧУ:
    Уважаемый друг! Вы допустили серьезную ошибку. Поэтому, довожу до Вашего сведения, что мне запретили общаться и оказывать какую либо помощь. На моих партнеров не рассчитывайте. С этого дня ми не знакомы. Забудьте все что нас связывало. Убедительная просьба - уберите не нужные номера телефонов с адресной книги. Не создавайте себе дополнительных проблем. Если я Вас могу понять, то мои ставленники не смогут.
    "Как Вы вообще взяли в помощники такого предателя как этот? Посмотрите только на кого похож Ваш ставленник. У него на лице написано, что он криминалитет какой то и люди уже с этим соглашаются. Народ не станет разбираться в тех контраргументах, которые Вы готовите сейчас. Ищите другие пути отхода. Кстати, этот Волошин уже сливает ненужную информацию, тем самым прикрывая свою задницу, а не Вашу.
    Это послание - последнее что я могу сделать для Вас, мой дорогой друг. Теперь Вы сам по себе. Пусть Вам сопутствует удача.

    p.s. Вы сильный человек. Думаю у Вас все выйдет, ведь не в такие передряги мы попадали и, все таки, выбирались. Не злитесь на меня пожалуйста. Вы ж сами все понимаете.

    ВідповістиВидалити
  2. ГСС інформує:

    Згідно кримінального кодексу України Стаття 369. ч. 3. Особа, яка дала хабар, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї мало місце вимагання хабара або якщо після давання хабара вона добровільно заявила про те, що сталося, до порушення кримінальної справи щодо неї органу, наділеному законом правом на порушення кримінальної справи.


    Поняття вимагання як обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, нічим не відрізняється від поняття вимагання як кваліфікуючої ознаки одержання хабара.

    Добровільною слід вважати заяву до відповідного державного органу, в основі якої лежить самостійно прийняте рішення хабародавця щодо такої посткримінальної поведінки.

    Для того щоб добровільна заява про скоєне набула статусу обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, вона повинна бути зроблена до моменту порушення кримінальної справи щодо хабародавця. Порушення справи за даним фактом, наприклад, щодо службової особи, яка одержала хабар, у жодному разі не допоможе хабародавцю, якщо він не повідомив про скоєне завчасно.

    ВідповістиВидалити