Сторінки

Тараненко розширює свій бізнес


Нещодавно, за 50 метрів від населеного пункту с. Сухоносівка, що у Полтавській області відмічено нову незаконну точку прибутків Тараненка Юрія Миколайовича.


У відміченому на карті місці підприємець, з сумнівною, за словами Лубенських і Пирятинських активістів, репутацією, завіз своїх робітників, техніку, устаткування і поставив так звані "реторти" для виготовлення деревного вугілля. Щоб займатись подібною діяльністю необхідно оформити низку документів, дозволів і отримати відповідні погодження від місцевої влади. Звісно ж цієї процедури підприємець не проходив - люди просто приїхали у вказане місце і почали займатись бізнесом.




Даним інцидентом зацікавилась Можчин Людмила Миколаївна (*сільський голова). Вона приїхала на те місце, де розташовані незаконно установлені "реторти" і запитала у власника - "хто погодив те, що Ви розташували виробництво деревного вугілля саме в цьому місці?". На своє запитання Людмила Миколаївна почула грубу відповідь: "Яке твоє діло? Я домовився з обласним директором. Не заважай працювати!". Після цього вона попросила дозвільні документи, щоб перевірити його слова, але підприємець відмовився їх надавати, аргументувавши це слідуючим: "Цей ліс належить не сільській раді. Я вже домовився з областю. Тому вимітайтесь і не заважайте!".

В міліції ж про даного підприємця повідомили, що у нього все законно, тому перевіряти його не потрібно.
Що ж це виходить? Правоохоронні органи не хочуть розбиратись з даним інцидентом, бо вони чомусь впевненні, що там все нормально. А звідки ж у них зявилась така впевненість? Можливо їм хтось платить за то щоб вони таке говорили або їх корумповане керівництво надоумило? Одним словом, можна тільки здогадуватись...
Багато запитань може виникнути, якщо почати копати в цій справі. Зрозуміло лише одне - Тараненко Ю. М. за допомогою своїх поплічників продовжує розширяти бізнес-територію в лісах Полтавської області і жоден з владних органів не може його зупинити...

На представлених в даному розділі фотознімках можна побачити незаконно поставлені мобільні установки по виготовленню деревного вугілля, техніку і вирубані суцільні масиви з дуба, граба, ясена...

4 коментарі:

  1. Слава Україні!

    Громадська Спілка Свідомих (скорочена назва - "ГСС") висловлює підтримку у волевиявленні лісівників, за участі ініціативної групи "Голос Полтавщини".
    Ми віримо, що правда за Вами! Не зупиняйтесь! Йдіть до кінця! Тепер у Вас є підтримка! Ми спробуємо донести до кожного Ваше невдоволення!


    Нині ГСС підозрює 6 працівників лісового господарства Полтавської області у прямому та опосередкованому вимаганні, пропонуванні, дачі та одержанні неодноразових хабарів і вчиненні неправомірної вигоди та створенні можливості й постійному сприянні у її отриманні, які порушують належне виконання обов'язку лісівника, покладеному на них державою:
    ТАРАНЕНКО Юрій Миколайович - начальник ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

    ТИХОВИЧ Володимир Євгенович - директор державного підприємства "ЛУБЕНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ПІШНЯК Олександр  Михайлович - директор державного підприємства "ГАДЯЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО "

    ЛАБУДЯК Олександр Іванович - директор державного підприємства "МИРГОРОДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ДУДНИК Сергій Васильович - директор державного підприємства "ПИРЯТИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ВОЛОШИН Юрій Володимирович - директор державного підприємства "ПОЛТАВАОБЛАГРОЛІС"

    ГСС вимагає негайної відставки ЦИХ осіб і безпосереднього державного втручання з метою подолання та унеможливлення корупції в лісовому господарстві як в області так і в країні в цілому.

    метою ГСС є досягнення більшого єднання між лісівниками України,та зміцнення їх співробітництва з державою у галузі боротьби із корупцією.

    ГСС чітко розуміє, що корупція є однією із найнебезпечніших загроз правопорядку, демократії, правам людини, чесності та соціальній справедливості і що вона перешкоджає економічному розвиткові та загрожує належному і справедливому функціонуванню лісового господарства,як частини економічної стабільності країни.

    Корупція має негативні фінансові наслідки для громадян, держави, а також для міжнародної співпраці та гідного Європейського життя, до якого прямують всі українці. Винятком є корупціонери, які затримують розвиток кожного з нас.

    ВідповістиВидалити
  2. ГСС доповнюватиме інфор. ресурс ГОЛОС ПОЛТАВЩИНИ корисною інформацією, якої, з точки зору ЮСА, не вистачає для ефективної протидії злочинності в Полтавській області.

    Саме тому ГСС інформує:

    Куди поскаржитись на корупцію?

    0-800-507-001 — гаряча лінія Генеральної прокуратури України щодо порушення прав фізичних осіб- підприємців та господарюючих суб’єктів;
    0-800-501-482 — гаряча лінія СБУ щодо особливо-небезпечних злочинів проти держави;
    0-800-507-309 — урядова телефонна гаряча лінія;
    (044) 256-11-10 — приймальня МВС України;
    (044) 256-00-31 — пряма телефонна лінія національного агентства з питань державної служби (якщо вам відомі випадки корупції серед державних службовців);
    (0532) 65-52-25 — гаряча лінія Полтавської обласної прокуратури(0532) 51-74-04 — приймальня МВС України у Полтавській області(0532) 56-28-26 — гаряча лінія СБУ в Полтавській області

    Правозахисні організації:

    Українська Гельсінська спілка з прав людини — (044) 417-41-18
    Полтавська обласна правозахисна громадська організація «Євровибір-соціум»
    (0532) 56-27-66
    Правозахисна організація «Солідарність»
    (0532) 50-81-42



    Засади державної антикорупційної політики

    Умови успішної протидії корупції: антикорупційне законодавство та ефективне його застосування державними органами; політична воля керівництва держави; підтримка антикорупційних заходів держави громадянським суспільством. Кожна із цих складових відіграє у справі протидії корупції свою особливу роль. Вихід за межі правових рамок в антикорупційній діяльності — це шлях до службових зловживань, свавілля, за яких протидія корупції здійснюватиметься тими ж корупційними засобами.

    Основоположні засади Стратегії:
    - верховенство права, законність, пріоритет прав людини та громадянина; 
    - спрямованість антикорупційної політики та координація діяльності органів влади з її реалізації; 
    - системний аналіз корупційних ризиків; 
    - проведення антикорупційної експертизи нормативно-правових актів та їх проектів; 
    - поєднання зусиль та забезпечення ефективної взаємодії на центральному та регіональному рівнях між органам виконавчої влади, їх територіальними підрозділами, іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, об'єднаннями громадян з питань реалізації державної антикорупційної політики; 
    - впровадження у національне законодавство передового досвіду інших країн світу, а також пропозицій міжнародних організацій з питань антикорупційної політики; 
    - взаємодія інститутів громадянського суспільства з органами влади у сфері формування та реалізації державної антикорупційної політики; 
    - відкритість та інформованість громадськості про здійснення заходів щодо запобігання та протидії корупції.

    ВідповістиВидалити
  3. Доки триває безкінечна війна із зовнішнім агресором, внутрішній ворог, подібно ненаситній сарані, день за днем пожирає лісові ресурси найбагатшої в Україні області і убиває корінь деревообробки, тобто основну надію лісників на краще майбутнє. ГСС не в змозі стояти осторонь даної проблеми і спостерігати за подібними правопорушеннями. Ми живемо в одній країні, тому й очищати її станемо разом. Хто підтримує чи замовчує про корупцію для нас є антиукраїнцем, точніше ВОРОГом, що заслуговує покарання.

    ГСС у своїх повідомленнях (ПРИТЧАХ) детально розповість, чим на протязі останніх 10 років насправді займався Юрій Миколайович Тараненко, чому санітарний стан лісового фонду стрімко погіршився, хто винний в провалах памяті  і розкраданні національного ресурсу, а також ЩО робити, щоб Полтавська область славилася ЗАКОННИМ веденням господарства в лісі та ніхто з громади не скаржився на лісників.

    Притча N 1. Швидкий заробіток, або думати не має часу

    При Тараненку лісове господарство Полтавської області постійно й незаконно наповнювалось  некваліфікованими кадрами, що стало фундаментальною причиною руйнування догм "невиснажливо використання ресурсів". Дані особи в короткий проміжок часу переорієнтували державні підприємства з деревообробного напрямку в напрямок швидкої наживи. Необроблений ресурс приносить швидкі гроші, а поглиблене виробництво продукції потребує значних затрат. САМЕ ТОМУ ВИБИРАВСЯ ПРОСТІШИЙ ШЛЯХ. Команда "Тараненко", день за днем вела лісове господарство області до прірви, де опинилась третина населення, яке навіть не підозрює цього, бо Юрій Ненаситний забув про основну "догму": Головне вберегти даних державою працівників і примножити за рахунок їхньої інтелектуальної власності державні прибутки та робочі місця".

    Юрій Тараненко ніколи не зможе похвастатись тим, що його колектив не змінювався роками. Він робив умисну ротацію своїх лісників. Співбесіду проходили ті, хто був готовий мовчки працювати і шукати будь-які методи чорного заробітку.

    Коли людина вважає себе найхитрішою і спонукає підлеглих до безумного знищення довговідновлюааного ресурсу то загибель не за горами. Ніхто не зрозуміє, але буде пізно.

    ?       ?       ?

    В продовженні притчі ГСС повідомить про вбивства, які пройшли за участі працівників лісу з державних  підприємств 2-х регіональних підрозділів Полтавського управління лісового та мисливського господарства, замовників, співучасті, актах "сили" та тих, хто приховує від правоохоронних органів дану інформації.

    ГСС ВИМАГАЄ від адміністрації "ГОЛОС ПОЛТАВЩИНИ" додати соціологічне дослідження під назвою "ВИКРИТТЯ ЗЛОЧИНЦІВ", де лісники в анонімній формі виберуть із списка директорів до трьох осіб, яких підозрюють у корупції.

    В деяких Європейських країнах існує "догма": якщо 25 свідомих зафіксують невдоволення держслужбовцями, то держава зобов'язана втрутитись для проведення прозорого розслідування. Тому не вагайтесь! Крім Вас нікому.

    ВідповістиВидалити
  4. ГСС інформує:

    Згідно кримінального кодексу України Стаття 369. ч. 3. Особа, яка дала хабар, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї мало місце вимагання хабара або якщо після давання хабара вона добровільно заявила про те, що сталося, до порушення кримінальної справи щодо неї органу, наділеному законом правом на порушення кримінальної справи.


    Поняття вимагання як обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, нічим не відрізняється від поняття вимагання як кваліфікуючої ознаки одержання хабара.

    Добровільною слід вважати заяву до відповідного державного органу, в основі якої лежить самостійно прийняте рішення хабародавця щодо такої посткримінальної поведінки.

    Для того щоб добровільна заява про скоєне набула статусу обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, вона повинна бути зроблена до моменту порушення кримінальної справи щодо хабародавця. Порушення справи за даним фактом, наприклад, щодо службової особи, яка одержала хабар, у жодному разі не допоможе хабародавцю, якщо він не повідомив про скоєне завчасно.

    ВідповістиВидалити