Сторінки

ЧОРНА МІТКА для Тараненка

Питанням запобігання, протидії та боротьби з корупцією, сьогодні приділяється все більша увага як з боку міжнародної спільноти, так і з боку української влади. Зокрема, в Україні масштаби корупції перетворили її в одну із найнебезпечніших національних загроз. Через системний негативний вплив корупційної діяльності підриваються економічні засади суспільства, поширюється недовіра населення до владних структур, втрачається інвестиційна привабливість країни, іміджу нації та державі завдається непоправна шкода. Відтак питання попередження та запобігання цьому негативному явищу мають залишатись важливим напрямком діяльності в роботі не тільки владних структур, а й усіх галузей економіки, включаючи і лісовий сектор, який і аналізує ініціативна група ГОЛОС ПОЛТАВЩИНИ. Нині нашою боротьбою цікавляться не тільки на Полтавщині, а й в таких країнах як Сполучені Штати Америки, Канада, Німеччина, Бельгія, Нідерланди. Це хороший показник, оскільки дає змогу висвітлювати корупційні схеми лісових діячів Полтавщини на міжнародному рівні.



 Як Вам вже відомо - у лісовому секторі Полтавської області положення антикорупційного законодавства стосуються в першу чергу начальника обласного управління лісового і мисливського господарства ТАРАНЕНКО Юрія Миколайовича та його ставлеників, які виконують брудну роботу в якості директорів і деяких головних лісничих. Водночас слід зазначити, що ці персони всіляким чином прикривають корупцію обласного начальника, роблячи всі незаконні дії своїми руками. Таким чином досвідчений та хитрий Тараненко Ю. М. уходить від відповідальності, а своїх ставлеників ловить на свій же гачок і тримає на повідку компроматів, які постійно підсилює обіцянками про розправу над членами їх сімей.
Шантажувати і погрожувати начальник обласного управління може краще від будь кого. Це безперечний факт.

 Правопорушення ТАРАНЕНКО Юрія Миколайовича:
-порушення обмежень щодо використання службового становища;
- пропозиція або надання неправомірної вигоди;
- порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності;
- порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунка (пожертви);
- порушення вимог фінансового контролю ;
- порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів;
- незаконне використання інформації, що стала відома особі у зв'язку з виконанням службових повноважень;
- невжиття заходів щодо протидії корупції.


 Правопорушення, пов’язане із використанням службового становища та пропозицією чи наданням неправомірної вигоди, розглядається як кримінальне, незалежно від розміру отриманої чи наданої вигоди.


 Аналізуючи зміст перелічених порушень, зауважимо, що майже всі вони вчинювались Юрієм Миколайовичем у сфері управління галуззю, у лісогосподарських підприємствах через підзвітних директорів, у сфері лісопереробки та торгівлі деревиною. Також Тараненко допускає суспільно-небезпечні діяння у сфері корупції, що тягнуть за собою кримінальну відповідальність його ставлеників. І багато іншого...

Але ж відкинувши всю законодавчу базу і міжнародні постулати по запобіганню, протидії та боротьбі з корупцією та проаналізувавши дії Тараненка Ю. М. як керівника, можна з впевненістю констатувати - ця людина зовсім далека від лісової справи, оскільки примушує йти з роботи тих, хто довгі роки ніс на своїх плечах тяжкий хрест лісівництва, розвивав галузь в напрямку переробки, створював робочі місця і просто цінувався серед працівників лісового господарства області. Таких людей досі поважають і ставлять в приклад. За ними йдуть люди...

Дану розповідь можна продовжувати безкінечно і конкретно говорити про конкретних персон, але цього надалі робити ніхто не стане, бо ми вже відкрито боїмось спровокувати нову хвилю репресій і залякувань чесних і відданих лісовому господарству працівників, з боку Тараненка Ю. М., його ставлеників і проплачених держслужбовців...


Боротьба зі злочинністю в лісовому секторі Полтавщини нині набуває нового сенсу, скорегованого на комплексні дії за конкретний проміжок часу. Все це ми робимо з метою вберегти найкращих спеціалістів лісової галузі від можливих розправ з боку начальника управління і створення прозорої системи ведення господарської діяльності галузі на майбутнє. Тому, від імені небайдужих лісівників обласлі, громадських об'єднань та активістів, вручаємо Тараненко Юрію Миколайовичу ЧОРНУ МІТКУ.

МИ БІЛЬШЕ НЕ В ЗМОЗІ ПРОСТО СПОСТЕРІГАТИ ЗА ТИМ ЯК РУКАМИ ВАШИХ СТАВЛЕНИКІВ ЗНИЩУЄТЬСЯ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО ОБЛАСТІ.

У вас, Юрій Миколайович, залишилось зовсім мало часу, тому задумайтесь і зробіть правильні висновки. На повну обробку зібраних компрометуючих даних по вашій справі ми плануємо витратити близько місяця. Після цього лишиться місяць на массове оприлюднення із привязкою до конкретних держслужбовців, які допомагали чи сприяли в вашій беззаконній діяльності...





?
?
?






3 коментарі:

  1. Слава Україні!

    Громадська Спілка Свідомих (скорочена назва - "ГСС") висловлює підтримку у волевиявленні лісівників, за участі ініціативної групи "Голос Полтавщини".
    Ми віримо, що правда за Вами! Не зупиняйтесь! Йдіть до кінця! Тепер у Вас є підтримка! Ми спробуємо донести до кожного Ваше невдоволення!


    Нині ГСС підозрює 6 працівників лісового господарства Полтавської області у прямому та опосередкованому вимаганні, пропонуванні, дачі та одержанні неодноразових хабарів і вчиненні неправомірної вигоди та створенні можливості й постійному сприянні у її отриманні, які порушують належне виконання обов'язку лісівника, покладеному на них державою:
    ТАРАНЕНКО Юрій Миколайович - начальник ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

    ТИХОВИЧ Володимир Євгенович - директор державного підприємства "ЛУБЕНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ПІШНЯК Олександр  Михайлович - директор державного підприємства "ГАДЯЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО "

    ЛАБУДЯК Олександр Іванович - директор державного підприємства "МИРГОРОДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ДУДНИК Сергій Васильович - директор державного підприємства "ПИРЯТИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ВОЛОШИН Юрій Володимирович - директор державного підприємства "ПОЛТАВАОБЛАГРОЛІС"

    ГСС вимагає негайної відставки ЦИХ осіб і безпосереднього державного втручання з метою подолання та унеможливлення корупції в лісовому господарстві як в області так і в країні в цілому.

    метою ГСС є досягнення більшого єднання між лісівниками України,та зміцнення їх співробітництва з державою у галузі боротьби із корупцією.

    ГСС чітко розуміє, що корупція є однією із найнебезпечніших загроз правопорядку, демократії, правам людини, чесності та соціальній справедливості і що вона перешкоджає економічному розвиткові та загрожує належному і справедливому функціонуванню лісового господарства,як частини економічної стабільності країни.

    Корупція має негативні фінансові наслідки для громадян, держави, а також для міжнародної співпраці та гідного Європейського життя, до якого прямують всі українці. Винятком є корупціонери, які затримують розвиток кожного з нас.

    ВідповістиВидалити
  2. Доки триває безкінечна війна із зовнішнім агресором, внутрішній ворог, подібно ненаситній сарані, день за днем пожирає лісові ресурси найбагатшої в Україні області і убиває корінь деревообробки, тобто основну надію лісників на краще майбутнє. ГСС не в змозі стояти осторонь даної проблеми і спостерігати за подібними правопорушеннями. Ми живемо в одній країні, тому й очищати її станемо разом. Хто підтримує чи замовчує про корупцію для нас є антиукраїнцем, точніше ВОРОГом, що заслуговує покарання.

    ГСС у своїх повідомленнях (ПРИТЧАХ) детально розповість, чим на протязі останніх 10 років насправді займався Юрій Миколайович Тараненко, чому санітарний стан лісового фонду стрімко погіршився, хто винний в провалах памяті  і розкраданні національного ресурсу, а також ЩО робити, щоб Полтавська область славилася ЗАКОННИМ веденням господарства в лісі та ніхто з громади не скаржився на лісників.

    Притча N 1. Швидкий заробіток, або думати не має часу

    При Тараненку лісове господарство Полтавської області постійно й незаконно наповнювалось  некваліфікованими кадрами, що стало фундаментальною причиною руйнування догм "невиснажливо використання ресурсів". Дані особи в короткий проміжок часу переорієнтували державні підприємства з деревообробного напрямку в напрямок швидкої наживи. Необроблений ресурс приносить швидкі гроші, а поглиблене виробництво продукції потребує значних затрат. САМЕ ТОМУ ВИБИРАВСЯ ПРОСТІШИЙ ШЛЯХ. Команда "Тараненко", день за днем вела лісове господарство області до прірви, де опинилась третина населення, яке навіть не підозрює цього, бо Юрій Ненаситний забув про основну "догму": Головне вберегти даних державою працівників і примножити за рахунок їхньої інтелектуальної власності державні прибутки та робочі місця".

    Юрій Тараненко ніколи не зможе похвастатись тим, що його колектив не змінювався роками. Він робив умисну ротацію своїх лісників. Співбесіду проходили ті, хто був готовий мовчки працювати і шукати будь-які методи чорного заробітку.

    Коли людина вважає себе найхитрішою і спонукає підлеглих до безумного знищення довговідновлюааного ресурсу то загибель не за горами. Ніхто не зрозуміє, але буде пізно.

    ?       ?       ?

    В продовженні притчі ГСС повідомить про вбивства, які пройшли за участі працівників лісу з державних  підприємств 2-х регіональних підрозділів Полтавського управління лісового та мисливського господарства, замовників, співучасті, актах "сили" та тих, хто приховує від правоохоронних органів дану інформації.

    ГСС ВИМАГАЄ від адміністрації "ГОЛОС ПОЛТАВЩИНИ" додати соціологічне дослідження під назвою "ВИКРИТТЯ ЗЛОЧИНЦІВ", де лісники в анонімній формі виберуть із списка директорів до трьох осіб, яких підозрюють у корупції.

    В деяких Європейських країнах існує "догма": якщо 25 свідомих зафіксують невдоволення держслужбовцями, то держава зобов'язана втрутитись для проведення прозорого розслідування. Тому не вагайтесь! Крім Вас нікому.

    ВідповістиВидалити
  3. ГСС інформує:

    Згідно кримінального кодексу України Стаття 369. ч. 3. Особа, яка дала хабар, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї мало місце вимагання хабара або якщо після давання хабара вона добровільно заявила про те, що сталося, до порушення кримінальної справи щодо неї органу, наділеному законом правом на порушення кримінальної справи.


    Поняття вимагання як обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, нічим не відрізняється від поняття вимагання як кваліфікуючої ознаки одержання хабара.

    Добровільною слід вважати заяву до відповідного державного органу, в основі якої лежить самостійно прийняте рішення хабародавця щодо такої посткримінальної поведінки.

    Для того щоб добровільна заява про скоєне набула статусу обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, вона повинна бути зроблена до моменту порушення кримінальної справи щодо хабародавця. Порушення справи за даним фактом, наприклад, щодо службової особи, яка одержала хабар, у жодному разі не допоможе хабародавцю, якщо він не повідомив про скоєне завчасно.

    ВідповістиВидалити