Сторінки

ЧОРНЕ ЗОЛОТО ПОЛТАВЩИНИ

Читачі які слідкують за нашим інформаційним ресурсом  бачили таку статтю як " Тараненко розширює свій бізнес", де ми повідомляли про незаконні реторти по виготовленню деревного вугілля. Суть написаного повторювати не будемо. Бажаючі зможуть перечитать все за слідуючою  ссилкою  http://lustruvaty.blogspot.com/p/50.html Хочемо звернути увагу на головне - після появи нашої статті в інтернеті управляющий ретортів Юрія Миколайовича звязався з місцевою сільською головою, щоб та провела збори де місцеві депутати дозволили б дане виробництво. На сесії депутати одноголосно проголосували проти і красиво попрохали покинути територію сільської ради. Ви знаєте шановні читачі це подіяло - Так само як швидко вони зявилися так швидко і пропали в невідомому напрямку. Це показало що посіпаки Юрія Миколайовича бояться народу і влади, . Можливо на це повпливали події які відбулися в Черкаський області де самооборона і місцеві жителі майже на вила не посадили місцевого депутата регіонала. Де охмілілий від влади можновладець поставив більше сотні реторт в одному місці. Дана подія нас не стосуються,  але Бажаючі можуть подивитись відео ....

 Також подібна ситуація відбувалась в Тернополі де правоохоронні органи та екологія дійсно молодці і патріотично виконують державні обовязки, ....


Але коли наш представник з Лохвиччини відвідав мальовничу Чорнухинщину, як виявилось, що не все в цій справі так гарно як ми й хотіли. Небайдужі Чорнухинські люди, які довго терпіли і не довіряли нашому сайту після подій в Гадяччині та зборів, які ми проводили на Лохвиччині повірили нам і показали багато цікавого. Що реторти, які дивним чином зникли виходить нікуди не ділись. Вони із Постав Муківської сільської ради перекочували у Вороньківську сільську раду із ДП ПДЛП ПОЛТАВАОБЛАГРОЛІС в ДП Пирятинське лісове господарство. Це ще раз показує, що цей бізнес прямо підпорядковується Тараненку Юрію Миколайовичу. І фінансово прямо привязаний до його особисто, а місцеві керівники лісових підприємств як залякані виконавці дивляться в іншу сторону, бо бояться щось помічати. Як повідомили нашому представнику один з працівників Чорнухинського краю  - "Що ми можемо зробити мілкі люди тут в районі обласному керівникові з Полтави?. Всі ж ми прекрасно знаємо що відбувається з непокірними людьми, які мають довгий язик, по прикладу Лубен та Пирятина. Черга дивних аварій є тим актом сили, що заставляє тримати рот на замку кожному"

Ми їх прекрасно розуміємо, але хтось повинен з цим боротися, чим наш ГОЛОС ПОЛТАВЩИНИ  і займається.
Тому що, судячи зі знімків, які нам надали Небайдужі мешканці Чорнухинського краю Юрій Миколайович тільки на плакатах та в інтернеті любить ліс. Далі ви побачите самі



Після того як наробили добра у Постав Муківській сільській раді реторти працюють і зараз у лісах ДП Пирятинське лісове господарство на території Вороньківської сільської ради. Це можна побачити по даних фото зроблених в урочищі Демчиха.





Також нас вразила фотографія на якій сотні кубів дров лежать як в кагаті буряки за часів радянської влади. І таких кагатів сотні по Чорнухинському району.


Ми зацікавились чому Юрію Миколайовичу Тараненку так до душі чорне золото лісу, тобто - деревне вугілля. І наперед хочемо в нього попросити пробачення - Юрій Миколайович розвиває переробку, тільки про це ніхто не знає - ні екологія ні місцеві органи влади. Провівши аналіз даної ситуації по області ми були шокована,  що Тараненко  така розумна людина.

Тепер переходимо до конкретики - дивіться самі і беріть ручки та записуйте - особливо його колега Черкаський депутат регіонал - він ще мілкий  делетант проти заслуженого лісовода Полтавщини .

А тепер аналізуємо - 1 кг вугілля коштує 5 грн. З одного куба при нормальних умовах можна отримати 300 кг вугілля. Проста калькуляція показує 300 х 5 = 1500 грн. В одну таку реторту влазить приблизно 10 куб. м. Це 15 тис. грн з однієї реторти. А в Чорнухинському районі їх 8 -10 шт. І це 100 -150 тис грн в неділю, бо загрузка у них проходить раз в тиждень. Півмільйона на місяць має приватна особа. Звісто ж ті люди, які мають уяву про цей бізнес - скажуть: а затрати на пальне, загрузку, дрова. Але ми їх також шокуємо - читайте і слідкуйте за нашими думками. 

Там є цілий штат лісників, які повинні прибирати порубкові рештки, чистити ліс від хворих дерев. Це все лісники роблять вправно і за державні гроші ці деревні рештки ідуть на реторти Юрія Миколайовича. Також пальне, куплене за державні гроші - куплене на приборку і посадку, заправляється  техніка куплена  за ті ж державні кошти, якою Юрій Миколайович полюбляє хизуватися в інтернет виданнях, що він її придбав для блага лісгоспів. І без будь-яких затрат ці рештки-дрова приїздять на реторти приватних ставлеників. Із цього випливає, що зарплати пальне та техніка із сировиною  - державні, а кармани - Тараненка. Це надприбутковий бізнес.

Тепер хочу знову ж таки повторитися, чому саме Черкаському колезі регіоналу потрібно вчитись в Тараненка. Просто подивіться наскільки Юрій Миколайович гарний стратег - проаналізувавши роботу лісгоспів Полтавської області ми побачили, що таких реторт сила силенна, вони знаходяться майже в кожному підпорядкованому Тараненку лісництві і не перевищують 10 мобільних реторт. Вони стоять потайки, глибоко в лісовому масиві так щоб ніхто не міг побачити. Ми б також цього не помітили якби не Гадяцько-Лохвицькі активісти не почали розтратувати небайдужих людей області та ображених Юрієм Миколайовичем лісівників.

А тепер знову ж таки повернемось до арифметики. Лісництв до 70 шт. Берем в кожне лісництво ставимо по 3 невеличких реторти, то це вже їх більше 200 шт. Скільки коштів падає в чорний гаманець Юрія Миколайовича порахуєте і без нас. Але знаючи апетит і замашки Юрія Миколайовича, хай не в кожному лісництві вони є, та їх і не по три штуки, бо це не рентабельно. Тепер хочеться сказати Черкаським делетантам, які облаштували вугільний крематорій - навчатися, навчатися і ще раз навчатися.


В більшості із Вас виникне логічне питання - де ж екологія, де дозволи на викиди, чому цього ніхто не помічає. А тому що екології ніколи, виконуючи проплачену Тараненком програму перевірок спрямованих на залякування лісництв області, бо у Гадячі в них трішки не вийшло взяти хабар. Це видно із наступних  інтернет видань :

http://today.pl.ua/kriminal.html?new_id=5186

http://seo-top-news.com.ua/inspektora-ta-aktivista-ekologa-zatrimali-na-poltavshchini-v-moment-oderjannja-habara-96141/

Екологи  зараз займаються іншими питаннями, а Юрій Миколайович Тараненко - на нервах. Через це він не виходить довгий час із лікарняного, боючись, що проплачені екологи вкажуть на замовника. Бійтесь Юрію Миколайовичу. Вкажуть.

І не забувайте, у вас залишилось 50 днів. 


П.С.
Шановні лісівники, особливо ті, які бояться і терплять нашого заслуженого лісівника Полтавської області. Подивіться як подвиг одного свідомого чесного лісничого Гадяцького агролісництва породив бунт серед лісівників цього краю і зламав екологічні клешні впливу обласного керівництва. Борітеся й поборете.

1 коментар:

  1. ГСС інформує:

    Згідно кримінального кодексу України Стаття 369. ч. 3. Особа, яка дала хабар, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї мало місце вимагання хабара або якщо після давання хабара вона добровільно заявила про те, що сталося, до порушення кримінальної справи щодо неї органу, наділеному законом правом на порушення кримінальної справи.


    Поняття вимагання як обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, нічим не відрізняється від поняття вимагання як кваліфікуючої ознаки одержання хабара.

    Добровільною слід вважати заяву до відповідного державного органу, в основі якої лежить самостійно прийняте рішення хабародавця щодо такої посткримінальної поведінки.

    Для того щоб добровільна заява про скоєне набула статусу обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, вона повинна бути зроблена до моменту порушення кримінальної справи щодо хабародавця. Порушення справи за даним фактом, наприклад, щодо службової особи, яка одержала хабар, у жодному разі не допоможе хабародавцю, якщо він не повідомив про скоєне завчасно.

    ВідповістиВидалити