Сторінки

Олександр Іванович здає свої позиції


Миргородські активісти повідомили про підвищення активності нинішнього директора ДП "Миргородський лісгосп" - Лабудяк Олександра Івановича. Сьогодні той надумав розпродувати своє майно і робить це з великою активністю та ентузіазмом. Напевно він зрозумів, що далі надіятись на слова Тараненка не можна, і тому у його залишилось мало часу для втечі. Це дійсно так! До народного суду лишилось зовсім небагато. Олександр Іванович добре розуміє, що він буде не в змозі приховати ті злочини, які робились роками на території Миргородчини. І ще більше розуміє, що немає на чому заробити. Це прикро, але факт. Якщо ж він дійшов до організації крадіжок сортової деревини в сусідів, то про що можна говорити далі?
Прикрим у цьому випадку є те, що  ні правоохоронні органи, ні прокуратура, ні будь хто інший з державних можновладців не помічають жодних зловживань. Всі вони звикли бачити крадені гроші, а не результати беззаконних дій. Туму ми й надалі будемо продовжувати писати й шукати відповідальних людей, які ниточка до ниточки допоможуть нам розібратись у фактах порушення Закону України.

Неоціненний інформаційний внесок у розвиток нашого проекту по протидії корупції зробили представники  Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об'єднання ВО "Укрдержліспроект". Це єдина організація, на основі даних якої і ведеться лісове господарство в державі. Сьогодні її працівники допомагають у зборі і обробці даних по лісовим локаціям в Полтавській області. Таким чином аналіз одного із членів лісовпорядної експедиції, який досліджував Миргородський район, здатен розкрити очі не тільки владним органам, а й населенню Миргородчини. Він показав нам злочини, які говорять лише про одне - ліси регіону виснажені від нераціонального і незбалансованого лісокористування.

"Лісовий фонд Миргородського району пробитий дірками, які заростають всім чим можна, але тільки не деревами" - такий коментар дав наш активіст з Київської лісовпорядної експедиції, після побаченого на картах, які обробив і надав член Харківської державної лісовпорядної експедиції. Той, в свою чергу, повідомив, що дані дірки не показують всієї жахливої картини виснажливого ведення лісового господарства. Більшу шкоду він спостерігає в різкому зниженні повноти (густоти розміщення дерев) насаджень в порівнянні з даними аерофотознімків минулих років.

Щороку Тараненко Ю. М. звітується перед державою за посаджений ліс на зрубах, що називають лісовідновленням і на інших землях - лісорозведенням. Витрачаються кошти на доповнення лісових культур, догляд за ними і багато іншого.

Дистанційне зондування території діяльності Миргородського лісгоспу показує, що лісокультурних робіт в середині лісових масивів ніхто не проводить і по цей день. Як це пояснити? Чому на місці зрубаних масивів не росте ліс? Куди ділись ці лісові культури?

2 коментарі:

  1. Слава Україні!

    Громадська Спілка Свідомих (скорочена назва - "ГСС") висловлює підтримку у волевиявленні лісівників, за участі ініціативної групи "Голос Полтавщини".
    Ми віримо, що правда за Вами! Не зупиняйтесь! Йдіть до кінця! Тепер у Вас є підтримка! Ми спробуємо донести до кожного Ваше невдоволення!


    Нині ГСС підозрює 6 працівників лісового господарства Полтавської області у прямому та опосередкованому вимаганні, пропонуванні, дачі та одержанні неодноразових хабарів і вчиненні неправомірної вигоди та створенні можливості й постійному сприянні у її отриманні, які порушують належне виконання обов'язку лісівника, покладеному на них державою:
    ТАРАНЕНКО Юрій Миколайович - начальник ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

    ТИХОВИЧ Володимир Євгенович - директор державного підприємства "ЛУБЕНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ПІШНЯК Олександр  Михайлович - директор державного підприємства "ГАДЯЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО "

    ЛАБУДЯК Олександр Іванович - директор державного підприємства "МИРГОРОДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ДУДНИК Сергій Васильович - директор державного підприємства "ПИРЯТИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ВОЛОШИН Юрій Володимирович - директор державного підприємства "ПОЛТАВАОБЛАГРОЛІС"

    ГСС вимагає негайної відставки ЦИХ осіб і безпосереднього державного втручання з метою подолання та унеможливлення корупції в лісовому господарстві як в області так і в країні в цілому.

    метою ГСС є досягнення більшого єднання між лісівниками України,та зміцнення їх співробітництва з державою у галузі боротьби із корупцією.

    ГСС чітко розуміє, що корупція є однією із найнебезпечніших загроз правопорядку, демократії, правам людини, чесності та соціальній справедливості і що вона перешкоджає економічному розвиткові та загрожує належному і справедливому функціонуванню лісового господарства,як частини економічної стабільності країни.

    Корупція має негативні фінансові наслідки для громадян, держави, а також для міжнародної співпраці та гідного Європейського життя, до якого прямують всі українці. Винятком є корупціонери, які затримують розвиток кожного з нас.

    ВідповістиВидалити
  2. ГСС інформує:

    Згідно кримінального кодексу України Стаття 369. ч. 3. Особа, яка дала хабар, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї мало місце вимагання хабара або якщо після давання хабара вона добровільно заявила про те, що сталося, до порушення кримінальної справи щодо неї органу, наділеному законом правом на порушення кримінальної справи.


    Поняття вимагання як обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, нічим не відрізняється від поняття вимагання як кваліфікуючої ознаки одержання хабара.

    Добровільною слід вважати заяву до відповідного державного органу, в основі якої лежить самостійно прийняте рішення хабародавця щодо такої посткримінальної поведінки.

    Для того щоб добровільна заява про скоєне набула статусу обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, вона повинна бути зроблена до моменту порушення кримінальної справи щодо хабародавця. Порушення справи за даним фактом, наприклад, щодо службової особи, яка одержала хабар, у жодному разі не допоможе хабародавцю, якщо він не повідомив про скоєне завчасно.

    ВідповістиВидалити