Сторінки

"Регіонали" в лісовому господарстві

Тараненко Юрій Миколайович


З 2010 року підтримує партію регіонів (по Миргородському району Полтавської обласної ради). За роки перебування у партійній команді зарекомендував себе як людина, яка задля власної вигоди переступає через людські життя власних працівників і простих людей, виборців, які віддали йому свої голоси. За цей період він побудував галузеву піраміду, одну з перших в області, та одну з найперших в Україні. Вона слугувала відправною точкою для побудови схеми корупційної діяльності, і все заради наповнення чужого, не українського, анти політичного гаманця., основою і першопочатком якої стало обласне управління лісового та мисливського господарства, де кожний працівник лісу (від простого робітника до директора лісгоспу ) повинен був вести пропаганду партійних ідеалів та інтересів. Працівники, які не згоджувалися це робити або виявляли несимпатію - показово звільнювались не зважаючи на професійний досвід і моральні принципи, що призвело до втрати цінних кадрів лісового господарства області. Це був великий удар по галузі. Також він як голова лісівників області увів так званий «общак» де кожен лісничий на 15 число кожного місяця повинен здавати так звані готівкові внести по 10 тис. грн.. Керівник, який не справляєтьвся з поставленою задачею платить, для першого разу, подвійну суму, або звільняється з роботи. Хочу відмітити, що в область налічує близько 70 лісництв, вони планово і вчасно поповнюють «общак» та чорний гаманець Ю. М.  Думаю можна легко порахувати вирвані з кровю народні гроші. Ця схема існує по даний час. Про її існування свідчать інтевю, які Ю.М. надавав партійному телебаченню, за що неодноразово отримував відзнаки державного значення від правлячої на той час регіоналівської верхівки області та України.
У 2013 році під час сумних подій на майдані Ю. М. був успішним організатором діяльності антимайданівців та тітушок. Таким чином, з Миргороду, рідного місця і району регіонала, неодноразово відправлялись автобуси, через що він потрапив на дошку ганьби Миргородчини.
Також хочу відмітити те, що після розпаду верхівки Партії Регіонів, він став одним із перших, і я вважаю - найхитріших перебіжчиків, який встиг записатись до лав іншої політичної сили. Керівників районних підприємств, які були, ним особисто, насильно втягнуті в Партію Регіонів, Юрій Миколайович заставляв писати заяви за власним бажанням, а в період масової люстрації - показово наказував їх, у свою чергу показуючи свою підлість і безчесність. Одним словом – сам привів, сам і знищив. Тільки забути таке важко, особливо тим, кого він заставив, а потім викинув, бо інтереси змінились… А совісті як не було так і не з’явилось.

Додатково можна почитати 
http://lustruvaty.blogspot.com/p/blog-page_71.html

По лісовій галузі, яку Юрій Миколайович завів своєю безалаберністю в прірву, можна говорити довго, бо зруйнувавши переробку лісо продукції на місцях, він, тим самим, довів до зниження економічних показників діяльності лісогосподарських підприємств області. Сільські мешканці полтавської області не забезпечені пиломатеріалами. Також хочу відмітити той факт, що область втратила сотні робочих місць - працівників сільської місцевості, за рахунок яких і поставленого виробничого процесу наповнявся місцевий бюджет . Десятки  тис. кубів технологічної сировини, які можна було б переробляти на місцях просто гниють на ділянках лісозаготівлі, що пов’язано з тим, що Ю.М. ставить своїх постійних лісозаготівельників і розширює територію їхньої діяльності за рахунок того, що витісняє місцевих виробників. Ці ФОПи, поставлені Ю.М. вивозять кращі сортименти, а гірші - залишають на ділянках, що призводить до захаращення території лісу та невдоволення місцевого населення. Даний факт можна підтвердити тільки одним: залишками на балансах кожного лісництва Полтавської області (нагадаю – «їх близько 70-ти»). Ця інформація повинна бути відкритою і її  можна легко перевірити. Адже ліси – це власність Українського народу.
Як лісівник та заслужений працівник лісу України, Юрій Миколайович повинен знати і усвідомлювати наступне: «використовуючи десятки мільйонів державних гривень - ліс треба садити не тільки під дорогою, а і там де й вирубав, бо як говориться в лісників - «Спиляв один гектар – посади три», і не тільки на папері а й насправді. Бо в основному в нього так і виходить - мільйони гривень списується на посадку сотень гектарів лісу, а на наступний рік, як не мороз, так засуха, або пожежа , що і часто практикується та не тільки на лісових культурах. Через період, коли лісові культури необхідно переводити в молодий ліс – виходить прикрий результат:  з тисячів гектарів ми помічаємо фактично десятки.  А в деяких лісгоспах навіть забувають садити ліси. Особливо там, де вирубувались найкращі дерева. В додаток до цього хочу зауважити, що на території Миргорода і Гадяччини поширений вислів, від якого крається серце та болить душа - «степи і пустеля чекають на нас – наш Тараненко працює для нас» Не знаю чим земляки Миргоридчини йому не вгодили. Може тим, що часто він з’являється в пресі і на Інтернет сторінках Миргорода. Але ж,  в деяких випадках, він заслуговує на дані статті. бо не раз з’являвся і приймав участь в п’яних оргіях в приватному мисливському господарстві (с. РоманІвка Миргородського району). Що цікаво! - мисливське господарство приватне, а лісові дороги створені за державні кошти. Подібне практикується і в Лубенському лісовому господарстві. Списуються мільйони на лісові дороги а котеджі і будинки, до яких вони ведуть - приватні.
Також хочу наголосити на тих фактах, що цікавою випадковістю минулих років стали лісові пожежі, які дуже зачастили в нашій області. Останній такий пожар відбувся за вини лісничого, цим літом, в Кобиляцькому районі, де згоріло понад  двісті гектарів лісу, а показана по актам лісових пожеж близько двадцяти. Цікаво те, що застосувавши правила простої арифметики можна прийти до кричущих висновків. Таким чином на 1 га в середньому вирубується близько 250 кубічних метрів деревини, на 20 гавиходить 5000 кубів, а на 200 га – 50 тис. куб. м.. Питання залишається одне - куди поділи 45 тис. куб деревини. Відповіддю може бути тільки той факт, що Кобиляцький лісничий, який закінчив 9 класів і заочно технікум, після року роботи і, особливо цієї пожежі, купив собі новенький автомобіль марки «Додж» і став директором ДП ПДЛП Полтаваоблагроліс. А старого керівника - майже не посадили за дану пожежу. Одними словами був звільнений директор, який зробив значний вклад у розвиток лісової галузі. Це була людина, яка прагнула порядку і вимагала цього від своїх підлеглих. Більшість лісників вдячні йому за то, що він, як той батько, плекав свої лісництва, своїх дітей лісівників. Під час діяльності Сергія Анатолійовича постійно збільшувався прирість лісових насаджень, правильно і відповідно до закону та кодексу велись вимітки та рубки догляду, був забезпечений пиломатеріалами сільський сегмент ринку. Але повернемось до головної теми – Подібні пожежі наче по якійсь спланованій схемі пройшлись і по іншим районам області де також занижувалась площа та кубатура.
На завершення про Тараненка Ю. М. можна сказати так – коли людина втрачає міру в грошах, то вона втрачає людську душу. Тяжко тільки від тих думок, що страждають сотні сімей працівників лісового господарства та тисячі простих людей. Так і хочеться сказати йому в лице, що керівник – це божий дар, це творець людських доль. Людина, яка організовує молодь, створює дитячі будинки, школи і садки - це особистість, за яку стають його працівники горою і готові віддати життя. На таких основах наші діди і прадіди перемогли війну і побудували державу, яка п’ятдесят років тому підкорила космос. А ви, Юрій Миколайович - велетенська гусінь, яка пожирає плоди народного господарства, знищуючи традиції і пам'ять предків. Бо ліс – це скарб поколінь. І хочеться задуматись - задля чого мільйони людей стояли на революції гідності, а сотні - позбавилися життя. Чи гідно те, що за цей рік нової держави такі кровопивці тільки всилились? Чи гідно те, що його методи роботи стали жорстокішими? Якщо це все, що нам принесла нова влада то я сильно розчаруюсь. Але все одно, надіюсь, що серед неї є ті патріоти які здатні зупинити цю істоту в людському обличчі.
А на підтвердження своїх слів пропоную ознайомитись з публічними джерелами та інтернет виданнями, в яких більш детально і з перших вуст розписана і фотографічно підтверджена інформація про злодія та хабарника в людському обличчі.

Джерела інформації.


13 коментарів:

  1. як прекрасно,за то прокурори не бачать цього! молодці хлопці,так тримати.Ще цікаво те, що щас тягають тих хто за 200 грн. стояли на антимайдані, а організаторів не видно;);));)

    ВідповістиВидалити
  2. Погоджуюсь з Вами! Самого вражають жахи, які відбуваються сьогодні на Полтавщині. Думаю з часом корупційним схемам Юрія Миколайовича повинен прийти кінець. Він думає, що зможе всіх залякати, та не вийде. Такі як ми добються правди. Головне підтримка СБУ, прокупатури і преси...
    Якщо цікаво я також збираю інформацію і висвітлюю на своєму ресурсі. Можете познайомитись по слідуючій ссилці http://chistapoltavchina.blogspot.com/p/blog-page.html

    ВідповістиВидалити
  3. Ніхто крім нас цього безладу і не зупинить..(((

    ВідповістиВидалити
  4. Деркач С.А гарна людина???? Подивітсья тоді який він дім вистроїв у мікрорайоні Половки, та як він свого сина відправляв відпочивати за кордон на зарплату у 5тис.гривень. А також дізнайтесь про підприемство САЛІС.(Сергій Анатолійович Ліс). А також хочу звернути Вашу увагу читачі на те що Деркач власними руками не посадив жодного дерева в лісі, а це робили лісничі агролісництв і колеги підлеглого.

    ВідповістиВидалити
  5. Уважаемый "Василь", мне кажется Вас зовут совсем по другому - Дмитрий Карпенуо. Я не ошибаюсь, поскольку только Вы владеете подобной информацией и только Вам она внушалась.
    Сказать могу лишь одно - "Дмитрий, такие писульки - это прямая неблагодарность! Сегрей Анатолиевич приютил Вас, обогрел и дал роботу, на которой Вы работаете. Вижу у Вас нет никакой благодарности к своему приемнику. Это очень ПЛОХО!!! ТАК ПОСТУПАЮТ ТОЛЬКО ПРЕДАТЕЛИ! И если Вы предаете бывшее руководство, то что же будет с нынишним, когда Вас прижмут? Тоже будете предавать? Я просто в шоке...

    p.s. думаю на небе все видят и когда то Вам придется ответить за такие неблагородные поступки

    ВідповістиВидалити
  6. Молодцы. Так держать. Региональные должны быть в тюрьме.

    ВідповістиВидалити
  7. Я тоже собираю информацию о регионалах.
    Пишите и мне, пожалуйста

    bogomolets.andrey@gmail.com

    ВідповістиВидалити
  8. Слава Україні!

    Громадська Спілка Свідомих (скорочена назва - "ГСС") висловлює підтримку у волевиявленні лісівників, за участі ініціативної групи "Голос Полтавщини".
    Ми віримо, що правда за Вами! Не зупиняйтесь! Йдіть до кінця! Тепер у Вас є підтримка! Ми спробуємо донести до кожного Ваше невдоволення!


    Нині ГСС підозрює 6 працівників лісового господарства Полтавської області у прямому та опосередкованому вимаганні, пропонуванні, дачі та одержанні неодноразових хабарів і вчиненні неправомірної вигоди та створенні можливості й постійному сприянні у її отриманні, які порушують належне виконання обов'язку лісівника, покладеному на них державою:
    ТАРАНЕНКО Юрій Миколайович - начальник ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

    ТИХОВИЧ Володимир Євгенович - директор державного підприємства "ЛУБЕНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ПІШНЯК Олександр  Михайлович - директор державного підприємства "ГАДЯЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО "

    ЛАБУДЯК Олександр Іванович - директор державного підприємства "МИРГОРОДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ДУДНИК Сергій Васильович - директор державного підприємства "ПИРЯТИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ВОЛОШИН Юрій Володимирович - директор державного підприємства "ПОЛТАВАОБЛАГРОЛІС"

    ГСС вимагає негайної відставки ЦИХ осіб і безпосереднього державного втручання з метою подолання та унеможливлення корупції в лісовому господарстві як в області так і в країні в цілому.

    метою ГСС є досягнення більшого єднання між лісівниками України,та зміцнення їх співробітництва з державою у галузі боротьби із корупцією.

    ГСС чітко розуміє, що корупція є однією із найнебезпечніших загроз правопорядку, демократії, правам людини, чесності та соціальній справедливості і що вона перешкоджає економічному розвиткові та загрожує належному і справедливому функціонуванню лісового господарства,як частини економічної стабільності країни.

    Корупція має негативні фінансові наслідки для громадян, держави, а також для міжнародної співпраці та гідного Європейського життя, до якого прямують всі українці. Винятком є корупціонери, які затримують розвиток кожного з нас.

    ВідповістиВидалити
  9. ГСС доповнюватиме інфор. ресурс ГОЛОС ПОЛТАВЩИНИ корисною інформацією, якої, з точки зору ЮСА, не вистачає для ефективної протидії злочинності в Полтавській області.

    Саме тому ГСС інформує:

    Куди поскаржитись на корупцію?

    0-800-507-001 — гаряча лінія Генеральної прокуратури України щодо порушення прав фізичних осіб- підприємців та господарюючих суб’єктів;
    0-800-501-482 — гаряча лінія СБУ щодо особливо-небезпечних злочинів проти держави;
    0-800-507-309 — урядова телефонна гаряча лінія;
    (044) 256-11-10 — приймальня МВС України;
    (044) 256-00-31 — пряма телефонна лінія національного агентства з питань державної служби (якщо вам відомі випадки корупції серед державних службовців);
    (0532) 65-52-25 — гаряча лінія Полтавської обласної прокуратури(0532) 51-74-04 — приймальня МВС України у Полтавській області(0532) 56-28-26 — гаряча лінія СБУ в Полтавській області

    Правозахисні організації:

    Українська Гельсінська спілка з прав людини — (044) 417-41-18
    Полтавська обласна правозахисна громадська організація «Євровибір-соціум»
    (0532) 56-27-66
    Правозахисна організація «Солідарність»
    (0532) 50-81-42



    Засади державної антикорупційної політики

    Умови успішної протидії корупції: антикорупційне законодавство та ефективне його застосування державними органами; політична воля керівництва держави; підтримка антикорупційних заходів держави громадянським суспільством. Кожна із цих складових відіграє у справі протидії корупції свою особливу роль. Вихід за межі правових рамок в антикорупційній діяльності — це шлях до службових зловживань, свавілля, за яких протидія корупції здійснюватиметься тими ж корупційними засобами.

    Основоположні засади Стратегії:
    - верховенство права, законність, пріоритет прав людини та громадянина; 
    - спрямованість антикорупційної політики та координація діяльності органів влади з її реалізації; 
    - системний аналіз корупційних ризиків; 
    - проведення антикорупційної експертизи нормативно-правових актів та їх проектів; 
    - поєднання зусиль та забезпечення ефективної взаємодії на центральному та регіональному рівнях між органам виконавчої влади, їх територіальними підрозділами, іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, об'єднаннями громадян з питань реалізації державної антикорупційної політики; 
    - впровадження у національне законодавство передового досвіду інших країн світу, а також пропозицій міжнародних організацій з питань антикорупційної політики; 
    - взаємодія інститутів громадянського суспільства з органами влади у сфері формування та реалізації державної антикорупційної політики; 
    - відкритість та інформованість громадськості про здійснення заходів щодо запобігання та протидії корупції.

    ВідповістиВидалити
  10. Доки триває безкінечна війна із зовнішнім агресором, внутрішній ворог, подібно ненаситній сарані, день за днем пожирає лісові ресурси найбагатшої в Україні області і убиває корінь деревообробки, тобто основну надію лісників на краще майбутнє. ГСС не в змозі стояти осторонь даної проблеми і спостерігати за подібними правопорушеннями. Ми живемо в одній країні, тому й очищати її станемо разом. Хто підтримує чи замовчує про корупцію для нас є антиукраїнцем, точніше ВОРОГом, що заслуговує покарання.

    ГСС у своїх повідомленнях (ПРИТЧАХ) детально розповість, чим на протязі останніх 10 років насправді займався Юрій Миколайович Тараненко, чому санітарний стан лісового фонду стрімко погіршився, хто винний в провалах памяті  і розкраданні національного ресурсу, а також ЩО робити, щоб Полтавська область славилася ЗАКОННИМ веденням господарства в лісі та ніхто з громади не скаржився на лісників.

    Притча N 1. Швидкий заробіток, або думати не має часу

    При Тараненку лісове господарство Полтавської області постійно й незаконно наповнювалось  некваліфікованими кадрами, що стало фундаментальною причиною руйнування догм "невиснажливо використання ресурсів". Дані особи в короткий проміжок часу переорієнтували державні підприємства з деревообробного напрямку в напрямок швидкої наживи. Необроблений ресурс приносить швидкі гроші, а поглиблене виробництво продукції потребує значних затрат. САМЕ ТОМУ ВИБИРАВСЯ ПРОСТІШИЙ ШЛЯХ. Команда "Тараненко", день за днем вела лісове господарство області до прірви, де опинилась третина населення, яке навіть не підозрює цього, бо Юрій Ненаситний забув про основну "догму": Головне вберегти даних державою працівників і примножити за рахунок їхньої інтелектуальної власності державні прибутки та робочі місця".

    Юрій Тараненко ніколи не зможе похвастатись тим, що його колектив не змінювався роками. Він робив умисну ротацію своїх лісників. Співбесіду проходили ті, хто був готовий мовчки працювати і шукати будь-які методи чорного заробітку.

    Коли людина вважає себе найхитрішою і спонукає підлеглих до безумного знищення довговідновлюааного ресурсу то загибель не за горами. Ніхто не зрозуміє, але буде пізно.

    ?       ?       ?

    В продовженні притчі ГСС повідомить про вбивства, які пройшли за участі працівників лісу з державних  підприємств 2-х регіональних підрозділів Полтавського управління лісового та мисливського господарства, замовників, співучасті, актах "сили" та тих, хто приховує від правоохоронних органів дану інформації.

    ГСС ВИМАГАЄ від адміністрації "ГОЛОС ПОЛТАВЩИНИ" додати соціологічне дослідження під назвою "ВИКРИТТЯ ЗЛОЧИНЦІВ", де лісники в анонімній формі виберуть із списка директорів до трьох осіб, яких підозрюють у корупції.

    В деяких Європейських країнах існує "догма": якщо 25 свідомих зафіксують невдоволення держслужбовцями, то держава зобов'язана втрутитись для проведення прозорого розслідування. Тому не вагайтесь! Крім Вас нікому.

    ВідповістиВидалити
  11. Найбільш рейтингові місця правопорушень в секторі лісового господарства Полтавської області:


    1. Державне підприємство Миргородське лісове господарство. Отчина Юрія Тараненка. У 2013 році на прикладі рідного підприємства начальник ПОУЛтМГ підтвердив вірність регіональній верхівці. Сам він перебував в списках іншої політ сили, але Завдяки вдалому підборі повій для держслужбовців та оргій в мисливських маєтках, які закінчувались грошовою винагородою Юрій Тараненко добився небачених висот в схемах незаконного викачування чорного золота. Результат на очі, кожен зможе перевірити статистику та запросити інформацію відповідно до закону про доступ до публічної інформації.

    Саме в 2013 році на території Миргородського району проплачені екологи зафіксували дивним чином найбільше із всієї Полтавської області хвороб лісу на загальній площі в 7616. Це в сім разів більше ніж було зафіксовано в Полтавському державному підприємстві (1079 га насаджень заражені шкідниками та хворобами), до директора якого взагалі претензій не має. Такі люди гідні обіймати посади обласного управління. 2014 році нічого не змінилось тільки ресурсу стало менше. Миргородський держлісгосп 3131 га а Полтавський стабільно з припустимим  в галузі 10 % відхиленням - 890 га. Два простих і банальних приклади виснажливого та раціонального використання довговідновлюааного природного ресурсу.

    Загальна площа ушкоджених насаджень за 2013 рік 39459 га. Таким чином 20% від території лісового фонду Полтавської області припало на Миргородський район. Результат - загальний стан насаджень ДП МИРГОРОДСЬКИЙ ЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО НЕЗАДОВІЛЬНИЙ.

    Зменшення площі уражених хворобами насаджень насправді показує скільки суцільно без дозволу випилюється здорових за фізіологічними якостями дерева.

    ВСР - за 2013 рік 2197 га дало прибутку в державу в якості проданих 39939 куб. м. деревини. Тобто 20 куб. м. з 1 га. На практиці постійно прослідковувалась інша цивра - 60 куб. м. з 1 га. Таким простим методом Юрій Миколайович заробляв в 2 рази більше прибутків від фактично предявлених результатів. 66 і 6 в періоді відсотка отримує Тараненко. Нині Середня вартість одного кубічного метра деревини по Полтавській області не перевищує позначки 800 грн. Відповідно начальник ПОУЛтМГ заробляє з 1 га вибіркових рубок 40х800=32000 грн. Мінімальна цифра. Враховуючи те що 30 % сортиментів в обовязковому порядку повинні бути сортовим чи фанерником, то ця сумма зростає в 2,31 рази. Точна цифра 73 920 грн з 1 га.

    Ліс Полтавської області буквально окупований законними і незаконними бригадами лісозаготівельників, мобільними ретортами та некваліфікованими кадрами, які безглуздо продають цінний ресурс за копійки і не думають до чого призведе їх халатність в майбутньому.

    ГСС памятає урок, який припіднесла природа в карпатських лісах, де постраждали всі без виключення і вся Україна звернула увагу і перераховувати кошти прийшлось на допомогу. Всі без винятку зрозуміли, що лісове господарство постраждало від некваліфікованих рішень, за які прийшлось платити з кишені кожного українця.

    Полтавська область не славиться такими горами як у Карпатах і зсуви тут не можливі, але нераціональне виснажливе нинішнє використання деревного ресурсу призведе до того, що населення втратить можливість працювати, тобто соціальна напруга зростатиме, бо безглуздий продаж круглого лісу, без поглибленої переробки вплине на зменшення кількості якісної деревини. Звісно можна буде посадити нові дерева, але життя не вистачить, щоб встигнути до зрілості лісу, щоб його спиляти правильно і переробити на продукцію.

    Основу незаконних прибутків Юрія Тараненко формують тіньові реторти. Вони мобільні і можуть встановлюватися будь-де. Причина їх установки - прямий хабар Тараненку через нинішніх членів його команди, які підтримують і розвивають кримінальне середовище в Полтавській області. Після такого самоврядування в лісі страждають насамперед місцеві жителі - селяни, яким доводиться дихати забрудненим повітрям, а в зимовий період розтоплювати хату повітрям, бо в більшості випадків ретощики вибирають все дерево.




    ВідповістиВидалити
  12. Лісничі тільки руками розводять - "А що ми можемо зробити? Ми самі все прекрасно розуміємо. Проти керівництва не попреш. Треба терпіти."
    Але ж головне у всьому цьому дійстві - це слабкість директорів регіональних підрозділів ПОУЛТМГ брати хабарі від лісничих та підприємців в розмірах від 500 до 800 доларів в місяць. Плата за закриті очі і право самостійно розпоряджатися ресурсом. За період правління Юрія Тараненко корупція зросла на 26% та продовжує зростати до тепер.

    Загальний об'єм кримінальних коштів, які проходять через руки Юрія Тараненко, складає не менше ніж 50 000 000 грн щомісяця.

    Хіба він готовий відмовитись від такого потоку грошей? Хіба він стане ломати систему, яка робить його неймовірно багатим?

    Лісове господарство в Полтавській області стало небезпечним середовищем для кваліфікованих кадрів, які розуміють, що відбувається. Кожного вечора з області виїздить більше 200 кубічних метрів деревини, яку після кінцевої доставки знецінюють до рівня дров, балансів, техсировини. Тобто, щоденні втрати за попередніми підрахунками складають не менше 44 000 грн. Таким чином, в місяць - 44 000 грн. х 20 днів = 880 000 грн. Це тільки на заниженні сортиментів.

    А реторти?
    Загалом незаконні мобільні реторти розташовують всередині тих кварталів, де вже проходили рубки, щоб можна було відбрехатись якщо щось піде не так, адже лісорубний квиток є, значить і причину можна знайти - як приклад - захаращені ділянки, на які зазвичай звертають лісничі.

    Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства - це величезна кримінальна індустрія. За останніх 10 років керівництва Юрія Тараненко зросла нагрузка на ліс. Кваліфіковані кадри щомісяця покидають роботу. Прибутки від продажу ресурсу надходять з перебоями. Санітарний стан лісів з кожним днем погіршується. Команда Юрія Миколайовича не заморочує собі голову з приводу системного реформування лісової галузі - не має ні стратегічного планування, ні інвестиційного заохочення, ні відмови від корупційних схем. Скільки ж залишилось часу до катастрофи, спричиненої відсутністю деревного ресурсу?

    ?      ?       ?

    В наступних повідомленнях ГСС продовжить притчу N 1 на сторінках ГОЛОСУ ПОЛТАВЩИНИ ( lustruvaty.blogspot.com )і детально розповість звідки брати кошти на реформування лісової галузі та хто повинен управляти Полтавським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

    Слава Україні.

    ВідповістиВидалити
  13. ГСС інформує:

    Згідно кримінального кодексу України Стаття 369. ч. 3. Особа, яка дала хабар, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї мало місце вимагання хабара або якщо після давання хабара вона добровільно заявила про те, що сталося, до порушення кримінальної справи щодо неї органу, наділеному законом правом на порушення кримінальної справи.


    Поняття вимагання як обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, нічим не відрізняється від поняття вимагання як кваліфікуючої ознаки одержання хабара.

    Добровільною слід вважати заяву до відповідного державного органу, в основі якої лежить самостійно прийняте рішення хабародавця щодо такої посткримінальної поведінки.

    Для того щоб добровільна заява про скоєне набула статусу обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, вона повинна бути зроблена до моменту порушення кримінальної справи щодо хабародавця. Порушення справи за даним фактом, наприклад, щодо службової особи, яка одержала хабар, у жодному разі не допоможе хабародавцю, якщо він не повідомив про скоєне завчасно.

    ВідповістиВидалити