Сторінки

ПОДЯКА АКТИВІСТАМ ПОЛТАВЩИНИ

Штат наших активістів з кожним днем росте. Ці люди розуміють, що відвератись від проблем сьогодення ні в якому разі не можна. Що велике зло, яке роками набивало свій чорний гаманець, врешті решт повинно понести кару не тільки перед Богом, а і перед законом. Що сьогодні не можна залишати в спокої тих, хто тримає нас в страсі. Ми ж УКРАЇНЦІ, які заслуговують на краще життя, і його ми здатні створити тільки своїми руками.

Висловлюю велику вдячність, всім активним і свідомим. Ми навіть не уявляли, що знайдемо стільки прибічників - людей, які мають чисті наміри та благородне серце, людей, які втратили страх і йдуть пліч о пліч заради того, щоб підростає покоління мало гідне місце під сонцем. Мало гідне майбутнє. Мало гідне життя.

Особливу подяку, хочемо висловити ініціативній групі "ЧИСТА ВЛАДА" і Андрію Богомольцю, який, напевно, взагалі нічого не боїться, про що свідчить створена ним інтернет сторінка:

http://chistapoltavchyna.blogspot.com

Текст викладений на ній заслуговує тільки похвали.

ЧЕТВЕРГ, 5 МАРТА 2015 Г.

"регіонали" в лісовій владі полтавщини

Протягом останніх п’яти років ініціативною групою «ЧИСТА ВЛАДА», що уПолтавській області було проведено розслідування корупційних схем діяльності Тараненка Юрія Миколайовича. Цей Миргородський лісник налагодив цілу схему по викачуванню грошей з усіх лісництв області. Тараненко Ю. М., будучи фінансовою опорою «партії регіонів», започаткував  «промислову піраміду» в обласному управлінні лісового і мисливського господарства , якою постійно вихвалявся перед партійними лідерами області. За це його цінували і берегли.
Дана корупційна схема викачування грошей передбачала декілька етапів:
1.      Кожен працівник лісового господарства Полтавської області повинен був вступити в лави правлячої партії регіонів;
2.      Всіх незгодних з першим пунктом, необхідно було звільнити всіма можливими методами (адміністративний тиск, наклеп, масове опоганювання персони, перевірки непідкорених працівників за допомогою проплачених правоохоронних і прокурорських органів, тощо);
Створивши масовий страх до своєї персони, який реалізувався після виконання другого пункту, Тараненко зібрав команду з директорів, які нічим не змогли б перечити йому. Всі були залякані. І, хочеться сказати, що й досі люди бояться його персони, бо знають чим може закінчитись їхнє невдоволення до обласного керівника.
3.      Висвітлення перед директорами схеми, за якою за кожне лісництво в Полтавській області останні повинні були приносити готівкові кошти в розмірі від 5 до 10 тис. грн. (на сьогоднішній день ця сума коливається в межах від 20 до 30 тис. грн.).
Хто з директорів, справлявся з виконанням щомісячного фінансового плану Тараненка Ю. М., того ніхто не зачіпав. Хто ухилявся, того заставляли або йти з посади, або знаходили інші методи впливу. І все для того щоб збоїв у постачанні крадених грошей не було, бо щомісяця в партії регіонів проводились різні міроприємства, коли треба мітинги чи інші дії, які потребують фінансування. Для прикладу, миргородські активісти повідомили, що Таранеко Ю. М. фінансував так званих «тітушок» і антимайданівський рух в Миргороді, які їздили в Київ під час перевороту в державі.
 «Лісник-підприємець» Тараненко Юрій, користаючись своїм службовим становищем та захистом від правлячої партії, залучив до своєї схеми Лабудяк Олександра, Дудник Сергія, Волошин Юрія. Хлопці пішли легким шляхом: без зайвих проблем Юрко відшукував поплічників і марав їхні руки. Головне щоб хтось робив брудну роботу, а він сам залишався чистим і безневинним.
Тараненко Юрій легко вступав в контакт з «кримінальними авторитетами» та для їх кримінальних потреб збував дорогоцінний ліс за ціною дров. Такою нехитрою схемою Юрко добув мільйони державних гривень.
З даної ситуації по неволі впадаєш в шок. Начальник обласного управління лісового і мисливського господарства, який повинен протидіяти незаконним рубкам, сам займається розповсюдженням їх по Полтавській області, і навіть після того як громадські організації почали масово висвітлювати його корупційні схеми, міліція, прокуратура і інші владні органи випускають його з виду. Ніхто з цих корупціонерів не розуміє, що завтра ця особа всіх здасть і їм, разом з Юрієм Тараненком прийдеться тікати .

p.s. Якщо нова влада так проводить люстрацію, то я не розумію і не поважаю таку владу!

3 коментарі:

  1. ЭТО ПОСЛАНИЕ АДРЕСОВАНО ЛИЧНО ЮРИЮ НИКОЛАЕВИЧУ:
    Уважаемый друг! Вы допустили серьезную ошибку. Поэтому, довожу до Вашего сведения, что мне запретили общаться и оказывать какую либо помощь. На моих партнеров не рассчитывайте. С этого дня ми не знакомы. Забудьте все что нас связывало. Убедительная просьба - уберите не нужные номера телефонов с адресной книги. Не создавайте себе дополнительных проблем. Если я Вас могу понять, то мои ставленники не смогут.
    "Как Вы вообще взяли в помощники такого предателя как этот? Посмотрите только на кого похож Ваш ставленник. У него на лице написано, что он криминалитет какой то и люди уже с этим соглашаются. Народ не станет разбираться в тех контраргументах, которые Вы готовите сейчас. Ищите другие пути отхода. Кстати, этот Волошин уже сливает ненужную информацию, тем самым прикрывая свою задницу, а не Вашу.
    Это послание - последнее что я могу сделать для Вас, мой дорогой друг. Теперь Вы сам по себе. Пусть Вам сопутствует удача.

    p.s. Вы сильный человек. Думаю у Вас все выйдет, ведь не в такие передряги мы попадали и, все таки, выбирались. Не злитесь на меня пожалуйста. Вы ж сами все понимаете.

    ВідповістиВидалити
  2. ГСС доповнюватиме інфор. ресурс ГОЛОС ПОЛТАВЩИНИ корисною інформацією, якої, з точки зору ЮСА, не вистачає для ефективної протидії злочинності в Полтавській області.

    Саме тому ГСС інформує:

    Куди поскаржитись на корупцію?

    0-800-507-001 — гаряча лінія Генеральної прокуратури України щодо порушення прав фізичних осіб- підприємців та господарюючих суб’єктів;
    0-800-501-482 — гаряча лінія СБУ щодо особливо-небезпечних злочинів проти держави;
    0-800-507-309 — урядова телефонна гаряча лінія;
    (044) 256-11-10 — приймальня МВС України;
    (044) 256-00-31 — пряма телефонна лінія національного агентства з питань державної служби (якщо вам відомі випадки корупції серед державних службовців);
    (0532) 65-52-25 — гаряча лінія Полтавської обласної прокуратури(0532) 51-74-04 — приймальня МВС України у Полтавській області(0532) 56-28-26 — гаряча лінія СБУ в Полтавській області

    Правозахисні організації:

    Українська Гельсінська спілка з прав людини — (044) 417-41-18
    Полтавська обласна правозахисна громадська організація «Євровибір-соціум»
    (0532) 56-27-66
    Правозахисна організація «Солідарність»
    (0532) 50-81-42



    Засади державної антикорупційної політики

    Умови успішної протидії корупції: антикорупційне законодавство та ефективне його застосування державними органами; політична воля керівництва держави; підтримка антикорупційних заходів держави громадянським суспільством. Кожна із цих складових відіграє у справі протидії корупції свою особливу роль. Вихід за межі правових рамок в антикорупційній діяльності — це шлях до службових зловживань, свавілля, за яких протидія корупції здійснюватиметься тими ж корупційними засобами.

    Основоположні засади Стратегії:
    - верховенство права, законність, пріоритет прав людини та громадянина; 
    - спрямованість антикорупційної політики та координація діяльності органів влади з її реалізації; 
    - системний аналіз корупційних ризиків; 
    - проведення антикорупційної експертизи нормативно-правових актів та їх проектів; 
    - поєднання зусиль та забезпечення ефективної взаємодії на центральному та регіональному рівнях між органам виконавчої влади, їх територіальними підрозділами, іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, об'єднаннями громадян з питань реалізації державної антикорупційної політики; 
    - впровадження у національне законодавство передового досвіду інших країн світу, а також пропозицій міжнародних організацій з питань антикорупційної політики; 
    - взаємодія інститутів громадянського суспільства з органами влади у сфері формування та реалізації державної антикорупційної політики; 
    - відкритість та інформованість громадськості про здійснення заходів щодо запобігання та протидії корупції.

    ВідповістиВидалити
  3. ГСС інформує:

    Згідно кримінального кодексу України Стаття 369. ч. 3. Особа, яка дала хабар, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї мало місце вимагання хабара або якщо після давання хабара вона добровільно заявила про те, що сталося, до порушення кримінальної справи щодо неї органу, наділеному законом правом на порушення кримінальної справи.


    Поняття вимагання як обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, нічим не відрізняється від поняття вимагання як кваліфікуючої ознаки одержання хабара.

    Добровільною слід вважати заяву до відповідного державного органу, в основі якої лежить самостійно прийняте рішення хабародавця щодо такої посткримінальної поведінки.

    Для того щоб добровільна заява про скоєне набула статусу обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, вона повинна бути зроблена до моменту порушення кримінальної справи щодо хабародавця. Порушення справи за даним фактом, наприклад, щодо службової особи, яка одержала хабар, у жодному разі не допоможе хабародавцю, якщо він не повідомив про скоєне завчасно.

    ВідповістиВидалити