Сторінки

ЗГАДАТИ ВСЕ про Тараненка

В даному розділі ми будемо згадувати про те, ким був Юрій Миколайович, які нагороди отримав і які досягнення зробив в лісовій галузі за роки свого правління. Нині мережа інтернет шириться не лише чутками і фактами злочинів, а й піаром культу начальника Тараненка. Дехто з журналістів дійсно вірить в то, що Юрій Миколайович чиста і світла особистість. Саме тому ми будемо публікувати їх статті і проведемо прозорий аналіз всплесків піару і прихованої реклами, яка в більшості випадків оплачувалась з чорного гаманця корупціонера. Поява ГОЛОСУ ПОЛТАВЩИНИ суттєво і передбачувано вплинула на орієнтацію піару начальника управління - він перестав себе так сильно восхваляти як це робив до цього і почав вимагати від своїх підлеглих висвітлення позитивної інформації про регіональні підрозділи та їх благодійну діяльність. Все для того аби підтверджувалось  в інтернеті приховане  виправдання - "подивіться скільки хорошого роблять в лісництвах Полтавщини. Все це завдяки Тараненку! ГОЛОС ПОЛТАВЩИНИ розповсюджує наклеп і не підтверджені чутки" - це кінечна ціль його нинішнього піару. Думаю ніхто до нас ніколи не звертав уваги на таку дезорієнтацію, але ж на то й свідомі, щоб впливати і наставляти на правильний шлях.

Ми не згодні з тим, що наш інформаційний ресурс зверх категоричний, а активісти намагаються тільки опаганити хорошу людину. Всі ж Ви знаєте, дорогі читачі, що диму без вогню не буває. Тим паче... Все що описується нині на сторінках ГП не можна використати в суді, аргументувати перед прокурором чи оперувати в правоохоронних органах. Таким чином ми лише перевіряємо нинішніх очільників влади, яких обрали для демократичних все охоплюючих змін направлених на боротьбу з корупцією, про яку так відважно та неупереджено говорив президент України під час інаугурації.

Ми просто  бажаємо висвітлювати все не так як інші, Аналізуючи при цьому свідомість держслужбовців, яких утримує народ наш - саме в цьому і унікальність ресурсу ГП. Результати нашої роботи ще більше відкриють очі на стан корупційних звязків в області, хто їх підтримує та як вони модернізувались на шляху до Європейського життя і таке інше і тому подібне. Лісове господарство являє собою лише ниточку, завдяки якій можна розпутати клубок корупції, що обріс та вкорінився в гаманці кожного Полтавчанина. Як показує практика Європейських країн - такий спосіб боротьби із свідомістю найбільш дієвий, бо ...


Люди повинні самі порівнювати, для себе оцінювати і, тим самим, уникати помилок в майбутньому. Бо від того як ми розуміємо владу залежить благополуччя і процвітання.

СВІДОМІСТЬ НАПРАВЛЕНА НА САМОВРЯДУВАННЯ ДОПОМОЖЕ! І ТІЛЬКИ ПРАВДА  ЗВІЛЬНИТЬ КОЖНОГО ВІД КОРУПЦІЇ ТА БЕЗЗАКОННЯ.

2 коментарі:

  1. Доки триває безкінечна війна із зовнішнім агресором, внутрішній ворог, подібно ненаситній сарані, день за днем пожирає лісові ресурси найбагатшої в Україні області і убиває корінь деревообробки, тобто основну надію лісників на краще майбутнє. ГСС не в змозі стояти осторонь даної проблеми і спостерігати за подібними правопорушеннями. Ми живемо в одній країні, тому й очищати її станемо разом. Хто підтримує чи замовчує про корупцію для нас є антиукраїнцем, точніше ВОРОГом, що заслуговує покарання.

    ГСС у своїх повідомленнях (ПРИТЧАХ) детально розповість, чим на протязі останніх 10 років насправді займався Юрій Миколайович Тараненко, чому санітарний стан лісового фонду стрімко погіршився, хто винний в провалах памяті  і розкраданні національного ресурсу, а також ЩО робити, щоб Полтавська область славилася ЗАКОННИМ веденням господарства в лісі та ніхто з громади не скаржився на лісників.

    Притча N 1. Швидкий заробіток, або думати не має часу

    При Тараненку лісове господарство Полтавської області постійно й незаконно наповнювалось  некваліфікованими кадрами, що стало фундаментальною причиною руйнування догм "невиснажливо використання ресурсів". Дані особи в короткий проміжок часу переорієнтували державні підприємства з деревообробного напрямку в напрямок швидкої наживи. Необроблений ресурс приносить швидкі гроші, а поглиблене виробництво продукції потребує значних затрат. САМЕ ТОМУ ВИБИРАВСЯ ПРОСТІШИЙ ШЛЯХ. Команда "Тараненко", день за днем вела лісове господарство області до прірви, де опинилась третина населення, яке навіть не підозрює цього, бо Юрій Ненаситний забув про основну "догму": Головне вберегти даних державою працівників і примножити за рахунок їхньої інтелектуальної власності державні прибутки та робочі місця".

    Юрій Тараненко ніколи не зможе похвастатись тим, що його колектив не змінювався роками. Він робив умисну ротацію своїх лісників. Співбесіду проходили ті, хто був готовий мовчки працювати і шукати будь-які методи чорного заробітку.

    Коли людина вважає себе найхитрішою і спонукає підлеглих до безумного знищення довговідновлюааного ресурсу то загибель не за горами. Ніхто не зрозуміє, але буде пізно.

    ?       ?       ?

    В продовженні притчі ГСС повідомить про вбивства, які пройшли за участі працівників лісу з державних  підприємств 2-х регіональних підрозділів Полтавського управління лісового та мисливського господарства, замовників, співучасті, актах "сили" та тих, хто приховує від правоохоронних органів дану інформації.

    ГСС ВИМАГАЄ від адміністрації "ГОЛОС ПОЛТАВЩИНИ" додати соціологічне дослідження під назвою "ВИКРИТТЯ ЗЛОЧИНЦІВ", де лісники в анонімній формі виберуть із списка директорів до трьох осіб, яких підозрюють у корупції.

    В деяких Європейських країнах існує "догма": якщо 25 свідомих зафіксують невдоволення держслужбовцями, то держава зобов'язана втрутитись для проведення прозорого розслідування. Тому не вагайтесь! Крім Вас нікому.

    ВідповістиВидалити
  2. ГСС інформує:

    Згідно кримінального кодексу України Стаття 369. ч. 3. Особа, яка дала хабар, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї мало місце вимагання хабара або якщо після давання хабара вона добровільно заявила про те, що сталося, до порушення кримінальної справи щодо неї органу, наділеному законом правом на порушення кримінальної справи.


    Поняття вимагання як обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, нічим не відрізняється від поняття вимагання як кваліфікуючої ознаки одержання хабара.

    Добровільною слід вважати заяву до відповідного державного органу, в основі якої лежить самостійно прийняте рішення хабародавця щодо такої посткримінальної поведінки.

    Для того щоб добровільна заява про скоєне набула статусу обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, вона повинна бути зроблена до моменту порушення кримінальної справи щодо хабародавця. Порушення справи за даним фактом, наприклад, щодо службової особи, яка одержала хабар, у жодному разі не допоможе хабародавцю, якщо він не повідомив про скоєне завчасно.

    ВідповістиВидалити