Сторінки

ДЛЯ АКТИВІСТІВ І НЕБАЙДУЖИХ



Для ефективного використання часу Вам необхідно буде звернутись до Головного департаменту
забезпечення доступу до публічної інформації, пройти реєстрацію і викласти всі напрацювання стосовно діяльності начальника Полтавського
обласного управління лісового і мисливського господарства Тараненка

https://dostup.pravda.com.ua

Ваш лист за змістом повинен бути зверненням та має розглядатися відповідно до Закону
України «Про звернення громадян». Згідно зі статтею 5 цього Закону звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить
вирішення порушених у зверненнях питань.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником із зазначенням дати. Законом України «Про звернення громадян» не передбачено листування електронною поштою.

Розгляд звернень громадян не належить до компетенції Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації, але його спеціалісти допоможуть у оформленні Ваших скарг відповідно чинного законодавства.

Організацію розгляду звернень громадян до Президента України та Адміністрації Президента України здійснює Приймальня Президента України
(поштова адреса: 01220, м. Київ, вул. Банкова, 11).

         Разом з цим зазначимо, що за наявності фактів порушень законодавства, а також стосовно захисту своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів кожен громадянин має право
звернутися до правоохоронних органів держави або до суду.

               Прокурорський нагляд за додержанням і правильним застосуванням законів Кабінетом Міністрів України, міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади, органами державного і господарського управління та контролю, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, місцевими Радами, їх виконавчими органами, військовими частинами, політичними партіями, громадськими організаціями, масовими рухами, підприємствами, установами і організаціями, незалежно від форм власності, підпорядкованості та приналежності, посадовими особами та громадянами, згідно зі статтею 1 Закону України "Про прокуратуру" здійснюється Генеральним прокурором України і підпорядкованими йому прокурорами.

Ваш лист стане першим кроком в боротьбі за Європейську цивілізовану країну, де лісове господарство займатиметься переробкою необроблених лісових ресурсів, створюватиме нові робочі місця і робитиме все прозоро як для Держави так для населення.

3 коментарі:

  1. Слава Україні!

    Громадська Спілка Свідомих (скорочена назва - "ГСС") висловлює підтримку у волевиявленні лісівників, за участі ініціативної групи "Голос Полтавщини".
    Ми віримо, що правда за Вами! Не зупиняйтесь! Йдіть до кінця! Тепер у Вас є підтримка! Ми спробуємо донести до кожного Ваше невдоволення!


    Нині ГСС підозрює 6 працівників лісового господарства Полтавської області у прямому та опосередкованому вимаганні, пропонуванні, дачі та одержанні неодноразових хабарів і вчиненні неправомірної вигоди та створенні можливості й постійному сприянні у її отриманні, які порушують належне виконання обов'язку лісівника, покладеному на них державою:
    ТАРАНЕНКО Юрій Миколайович - начальник ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

    ТИХОВИЧ Володимир Євгенович - директор державного підприємства "ЛУБЕНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ПІШНЯК Олександр  Михайлович - директор державного підприємства "ГАДЯЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО "

    ЛАБУДЯК Олександр Іванович - директор державного підприємства "МИРГОРОДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ДУДНИК Сергій Васильович - директор державного підприємства "ПИРЯТИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ВОЛОШИН Юрій Володимирович - директор державного підприємства "ПОЛТАВАОБЛАГРОЛІС"

    ГСС вимагає негайної відставки ЦИХ осіб і безпосереднього державного втручання з метою подолання та унеможливлення корупції в лісовому господарстві як в області так і в країні в цілому.

    метою ГСС є досягнення більшого єднання між лісівниками України,та зміцнення їх співробітництва з державою у галузі боротьби із корупцією.

    ГСС чітко розуміє, що корупція є однією із найнебезпечніших загроз правопорядку, демократії, правам людини, чесності та соціальній справедливості і що вона перешкоджає економічному розвиткові та загрожує належному і справедливому функціонуванню лісового господарства,як частини економічної стабільності країни.

    Корупція має негативні фінансові наслідки для громадян, держави, а також для міжнародної співпраці та гідного Європейського життя, до якого прямують всі українці. Винятком є корупціонери, які затримують розвиток кожного з нас.

    ВідповістиВидалити
  2. ГСС доповнюватиме інфор. ресурс ГОЛОС ПОЛТАВЩИНИ корисною інформацією, якої, з точки зору ЮСА, не вистачає для ефективної протидії злочинності в Полтавській області.

    Саме тому ГСС інформує:

    Куди поскаржитись на корупцію?

    0-800-507-001 — гаряча лінія Генеральної прокуратури України щодо порушення прав фізичних осіб- підприємців та господарюючих суб’єктів;
    0-800-501-482 — гаряча лінія СБУ щодо особливо-небезпечних злочинів проти держави;
    0-800-507-309 — урядова телефонна гаряча лінія;
    (044) 256-11-10 — приймальня МВС України;
    (044) 256-00-31 — пряма телефонна лінія національного агентства з питань державної служби (якщо вам відомі випадки корупції серед державних службовців);
    (0532) 65-52-25 — гаряча лінія Полтавської обласної прокуратури(0532) 51-74-04 — приймальня МВС України у Полтавській області(0532) 56-28-26 — гаряча лінія СБУ в Полтавській області

    Правозахисні організації:

    Українська Гельсінська спілка з прав людини — (044) 417-41-18
    Полтавська обласна правозахисна громадська організація «Євровибір-соціум»
    (0532) 56-27-66
    Правозахисна організація «Солідарність»
    (0532) 50-81-42



    Засади державної антикорупційної політики

    Умови успішної протидії корупції: антикорупційне законодавство та ефективне його застосування державними органами; політична воля керівництва держави; підтримка антикорупційних заходів держави громадянським суспільством. Кожна із цих складових відіграє у справі протидії корупції свою особливу роль. Вихід за межі правових рамок в антикорупційній діяльності — це шлях до службових зловживань, свавілля, за яких протидія корупції здійснюватиметься тими ж корупційними засобами.

    Основоположні засади Стратегії:
    - верховенство права, законність, пріоритет прав людини та громадянина; 
    - спрямованість антикорупційної політики та координація діяльності органів влади з її реалізації; 
    - системний аналіз корупційних ризиків; 
    - проведення антикорупційної експертизи нормативно-правових актів та їх проектів; 
    - поєднання зусиль та забезпечення ефективної взаємодії на центральному та регіональному рівнях між органам виконавчої влади, їх територіальними підрозділами, іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, об'єднаннями громадян з питань реалізації державної антикорупційної політики; 
    - впровадження у національне законодавство передового досвіду інших країн світу, а також пропозицій міжнародних організацій з питань антикорупційної політики; 
    - взаємодія інститутів громадянського суспільства з органами влади у сфері формування та реалізації державної антикорупційної політики; 
    - відкритість та інформованість громадськості про здійснення заходів щодо запобігання та протидії корупції.

    ВідповістиВидалити
  3. ГСС інформує:

    Згідно кримінального кодексу України Стаття 369. ч. 3. Особа, яка дала хабар, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї мало місце вимагання хабара або якщо після давання хабара вона добровільно заявила про те, що сталося, до порушення кримінальної справи щодо неї органу, наділеному законом правом на порушення кримінальної справи.


    Поняття вимагання як обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, нічим не відрізняється від поняття вимагання як кваліфікуючої ознаки одержання хабара.

    Добровільною слід вважати заяву до відповідного державного органу, в основі якої лежить самостійно прийняте рішення хабародавця щодо такої посткримінальної поведінки.

    Для того щоб добровільна заява про скоєне набула статусу обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, вона повинна бути зроблена до моменту порушення кримінальної справи щодо хабародавця. Порушення справи за даним фактом, наприклад, щодо службової особи, яка одержала хабар, у жодному разі не допоможе хабародавцю, якщо він не повідомив про скоєне завчасно.

    ВідповістиВидалити