Сторінки

ЗЛОВЖИВАННЯ СЛУЖБОВИМ ПОЛОЖЕННЯМ ТАРАНЕНКА ЮРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА

З часом, коли все добре і є впевненість, що можна будь-яку проблему проплатити, люди стають безпечними й зовсім необачними. І в цьому їхня слабкість проявляється. Від такої необережності не вберігся й начальник обласного управління лісового і мисливського господарства Тараненко Ю. М. Якщо раніше він підбирав кадри за усіма державними вимогами, то сьогодні Юрій Миколайович навіть не звертає на це уваги. Авжеж, ніхто не буде слідкувати за тим, що робиться в лісовому господарстві Полтавської області, коли вся увага прикута до проблем на сході країни. Таким чином, в кінці жовтня 2014 року був прийнятий на посаду тимчасово виконуючого обовязки директора ДП ПДЛП Полтаваоблагроліс Волошин Ю. В. З часом останнього ставлять дійсним директором вказаного підприємства, але ми поки що не про це будемо говорити. Краще проаналізувати персону поставленої людини. Юрій Володимирович буцімто закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю лісове і садово-паркове господарство. Саме про це писалось у виданні Тараненка за грудень 2014 року (видання Полтавського обласного управління лісового і мисливського господарства та Полтавської обласної організації Товариства лісівників України № 4 (35) грудень 2014). Таку брехливу інформацію виклали для того, щоб всім працівникам "замилити" очі і ні в кого не виникло жодного питання до персони Волошина. Тільки ж ніхто цієї інформації навіть не перевірив, бо людина 8 років працює, і якщо була директором до цього то напевно ж і є вища освіта. Але це не так в дійсності. Насправді Волошин Ю. В. закінчив лише технікум, і то - заочно. Колишні його одногрупники розповідають, що зявлявся Юрій тільки на екзамени, бо був впевненим в тому, що відвідувати пари не потрібно, оскільки можна все проплатити. Із-за чого і виникали проблеми з викладачами. Деякі й досі не в змозі зрозуміти як він закінчив технікум. Про це можна говорити й говорити, але ж є ще й вища освіта, якої насправді нема і не зрозуміло чи буде взагалі. Поясню чому. В Національному університеті біоресурсів і природокористування України (далі НУБіП України), який буцім то закінчив Волошин, є офіційний сайт, на якому викладають дипломні роботи всіх випускників цього закладу. Саме тому спробуємо перевірити чи дійсно це так. Для прозорого відображення поданої інформації візьмемо для аналізу директора ДП "Диканське ДЛМГ" Нетудихата Вадима Петровича, директора ДП ПДЛП "Полтаваоблагроліс" Волошина Юрія Володимировича, пошукову систему Google і сайт університету, де висвітлюють всі роботи випускників http://elibrary.nubip.edu.ua. Таким чином в пошук вводимо першого директора і дивимось:

Далі переходимо по першій ссилці на сайт університету:

Тут ми знаходимо першого директора і його випускну роботу: Нетудихата , Вадим Петрович (2011) Водоохороннi насаджeння вздовж рiчки Ворскли у мeжах дiяльностi ДП “Диканськe ЛМГ” та шляхи покращeння їх захисних властивостeй. Masters thesis, НУБіП України.


Тепер візьмемо іншого претендента і введемо його дані в пошукову систему Google:

Як бачите жодного результату, який би повязав останнього з даним університетом. Це говорить лиш про одне - Тараненко Юрій Миколайович намагається всіх обманути. Але чому і навіщо він так себе підставляє? Відповідь очевидна - він перестав страхувати себе, бо звик з думкою, що його всі бояться, а фінансовані роками чиновники й правоохоронні органи не дадуть відпочити неугодним. Система викачування грошей з лісництв працює, тому немає за що переживати. А ось тобі і ласий шматочок від Мінагрополітики - агролісництва. Треба ж поставити людину, яка чітко буде виконувати його забаганки і щомісяця приносити крадені гроші. Але чому саме Волошина Ю. В. а не Деркач С. А., який до цього був директором? Відповідь проста й досить банальна - тому що Юрій Володимирович у Юрія Миколайовича "на крючку". Із-за чого спитаєте Ви? Відповідь також проста - із-за того, що Волошин за останні роки діяльності проявив себе в неблагоприємному світлі. На території його лісництва згоріла не одна сотня гектарів лісу і пропали десятки тисяч кубів деревини. Це одним словом кримінал. Але для Тараненка це тільки вигода. Спочатку він змушує Волошина заплатити, для того щоб він як начальник не помічав даної проблеми. Потім Юрій Миколайович нахабним чином заставляє Сергія Анатолійовича підписати документи про пожежу, в яких в десятки разів занизили площу, але це йому не вдалося втілити в життя. В той час Деркач С. А. чітко розумів, що не зможе відмовити Тараненку, саме тому і пішов з роботи. Якщо б він і підписав ту нісенітницю, то сам би був на гачку у великого начальника. Таким чином підприємство Полтаваоблагроліс залишилось без керівника. Але цей факт не турбував Юрія Миколайовича. Він знав кого потрібно поставити. Тараненко добре розумів, що Волошин проти його не піде, оскільки про його витівки відомо і можна використати в потрібний момент. Тому він бере з Юрія Володимировича гроші і всіляким чином сприяє у висуванні останнього на посаду директора ДП ПДЛП Полтаваоблагроліс. З даною інформацією можна ознайомитись на слідуючому ресурсі http://lustruvaty.blogspot.com .

 

Знову ж таки хочу повернутись до персони цього директора і поговорити про його статки. За даними декларації про доходи, Волошин Юрій Володимирович отримує в рік близько 50 000 грн, має будинок з присадибною ділянкою, серед членів сімї є донька і дружина, яка не працює. На сьогоднішній день він іздить на роботу на новенькому автомобілі марки "додж"



За які кошти він його придбав невідомо, але виходячи з його сукупного доходу, можна з впевненістю сказати - для того щоб придбати таку "тачку" Юрію Володимировичу необхідно було працювати близько пяти років, при цьому нічого не їсти і не забезпечувати всім необхідним свою сімю. Як Ви розумієте - це неможливо. І все вищевикладене говорить знову ж таки про одне - Юрій Миколайович Тараненко став настільки безпечним, що ставить до керування справжніх злочинців, які нічого не приховують, прямим чином використовують своє службове становище і залишаються безнаказаними. Таке прикро усвідомлювати, коли живеш в демократичному суспільстві, де все повинно узгоджуватись з людьми, а не з грошима, які добуваються по цей день нечесним шляхом.




5 коментарів:

  1. ЭТО ПОСЛАНИЕ АДРЕСОВАНО ЛИЧНО ЮРИЮ НИКОЛАЕВИЧУ:
    Уважаемый друг! Вы допустили серьезную ошибку. Поэтому, довожу до Вашего сведения, что мне запретили общаться и оказывать какую либо помощь. На моих партнеров не рассчитывайте. С этого дня ми не знакомы. Забудьте все что нас связывало. Убедительная просьба - уберите не нужные номера телефонов с адресной книги. Не создавайте себе дополнительных проблем. Если я Вас могу понять, то мои ставленники не смогут.
    "Как Вы вообще взяли в помощники такого предателя как этот? Посмотрите только на кого похож Ваш ставленник. У него на лице написано, что он криминалитет какой то и люди уже с этим соглашаются. Народ не станет разбираться в тех контраргументах, которые Вы готовите сейчас. Ищите другие пути отхода. Кстати, этот Волошин уже сливает ненужную информацию, тем самым прикрывая свою задницу, а не Вашу.
    Это послание - последнее что я могу сделать для Вас, мой дорогой друг. Теперь Вы сам по себе. Пусть Вам сопутствует удача.

    p.s. Вы сильный человек. Думаю у Вас все выйдет, ведь не в такие передряги мы попадали и, все таки, выбирались. Не злитесь на меня пожалуйста. Вы ж сами все понимаете.

    ВідповістиВидалити
  2. Слава Україні!

    Громадська Спілка Свідомих (скорочена назва - "ГСС") висловлює підтримку у волевиявленні лісівників, за участі ініціативної групи "Голос Полтавщини".
    Ми віримо, що правда за Вами! Не зупиняйтесь! Йдіть до кінця! Тепер у Вас є підтримка! Ми спробуємо донести до кожного Ваше невдоволення!


    Нині ГСС підозрює 6 працівників лісового господарства Полтавської області у прямому та опосередкованому вимаганні, пропонуванні, дачі та одержанні неодноразових хабарів і вчиненні неправомірної вигоди та створенні можливості й постійному сприянні у її отриманні, які порушують належне виконання обов'язку лісівника, покладеному на них державою:
    ТАРАНЕНКО Юрій Миколайович - начальник ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

    ТИХОВИЧ Володимир Євгенович - директор державного підприємства "ЛУБЕНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ПІШНЯК Олександр  Михайлович - директор державного підприємства "ГАДЯЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО "

    ЛАБУДЯК Олександр Іванович - директор державного підприємства "МИРГОРОДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ДУДНИК Сергій Васильович - директор державного підприємства "ПИРЯТИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

    ВОЛОШИН Юрій Володимирович - директор державного підприємства "ПОЛТАВАОБЛАГРОЛІС"

    ГСС вимагає негайної відставки ЦИХ осіб і безпосереднього державного втручання з метою подолання та унеможливлення корупції в лісовому господарстві як в області так і в країні в цілому.

    метою ГСС є досягнення більшого єднання між лісівниками України,та зміцнення їх співробітництва з державою у галузі боротьби із корупцією.

    ГСС чітко розуміє, що корупція є однією із найнебезпечніших загроз правопорядку, демократії, правам людини, чесності та соціальній справедливості і що вона перешкоджає економічному розвиткові та загрожує належному і справедливому функціонуванню лісового господарства,як частини економічної стабільності країни.

    Корупція має негативні фінансові наслідки для громадян, держави, а також для міжнародної співпраці та гідного Європейського життя, до якого прямують всі українці. Винятком є корупціонери, які затримують розвиток кожного з нас.

    ВідповістиВидалити
  3. Доки триває безкінечна війна із зовнішнім агресором, внутрішній ворог, подібно ненаситній сарані, день за днем пожирає лісові ресурси найбагатшої в Україні області і убиває корінь деревообробки, тобто основну надію лісників на краще майбутнє. ГСС не в змозі стояти осторонь даної проблеми і спостерігати за подібними правопорушеннями. Ми живемо в одній країні, тому й очищати її станемо разом. Хто підтримує чи замовчує про корупцію для нас є антиукраїнцем, точніше ВОРОГом, що заслуговує покарання.

    ГСС у своїх повідомленнях (ПРИТЧАХ) детально розповість, чим на протязі останніх 10 років насправді займався Юрій Миколайович Тараненко, чому санітарний стан лісового фонду стрімко погіршився, хто винний в провалах памяті  і розкраданні національного ресурсу, а також ЩО робити, щоб Полтавська область славилася ЗАКОННИМ веденням господарства в лісі та ніхто з громади не скаржився на лісників.

    Притча N 1. Швидкий заробіток, або думати не має часу

    При Тараненку лісове господарство Полтавської області постійно й незаконно наповнювалось  некваліфікованими кадрами, що стало фундаментальною причиною руйнування догм "невиснажливо використання ресурсів". Дані особи в короткий проміжок часу переорієнтували державні підприємства з деревообробного напрямку в напрямок швидкої наживи. Необроблений ресурс приносить швидкі гроші, а поглиблене виробництво продукції потребує значних затрат. САМЕ ТОМУ ВИБИРАВСЯ ПРОСТІШИЙ ШЛЯХ. Команда "Тараненко", день за днем вела лісове господарство області до прірви, де опинилась третина населення, яке навіть не підозрює цього, бо Юрій Ненаситний забув про основну "догму": Головне вберегти даних державою працівників і примножити за рахунок їхньої інтелектуальної власності державні прибутки та робочі місця".

    Юрій Тараненко ніколи не зможе похвастатись тим, що його колектив не змінювався роками. Він робив умисну ротацію своїх лісників. Співбесіду проходили ті, хто був готовий мовчки працювати і шукати будь-які методи чорного заробітку.

    Коли людина вважає себе найхитрішою і спонукає підлеглих до безумного знищення довговідновлюааного ресурсу то загибель не за горами. Ніхто не зрозуміє, але буде пізно.

    ?       ?       ?

    В продовженні притчі ГСС повідомить про вбивства, які пройшли за участі працівників лісу з державних  підприємств 2-х регіональних підрозділів Полтавського управління лісового та мисливського господарства, замовників, співучасті, актах "сили" та тих, хто приховує від правоохоронних органів дану інформації.

    ГСС ВИМАГАЄ від адміністрації "ГОЛОС ПОЛТАВЩИНИ" додати соціологічне дослідження під назвою "ВИКРИТТЯ ЗЛОЧИНЦІВ", де лісники в анонімній формі виберуть із списка директорів до трьох осіб, яких підозрюють у корупції.

    В деяких Європейських країнах існує "догма": якщо 25 свідомих зафіксують невдоволення держслужбовцями, то держава зобов'язана втрутитись для проведення прозорого розслідування. Тому не вагайтесь! Крім Вас нікому.

    ВідповістиВидалити

  4. Найбільш рейтингові місця правопорушень в секторі лісового господарства Полтавської області:


    1. Державне підприємство Миргородське лісове господарство. Отчина Юрія Тараненка. У 2013 році на прикладі рідного підприємства начальник ПОУЛтМГ підтвердив вірність регіональній верхівці. Сам він перебував в списках іншої політ сили, але Завдяки вдалому підборі повій для держслужбовців та оргій в мисливських маєтках, які закінчувались грошовою винагородою Юрій Тараненко добився небачених висот в схемах незаконного викачування чорного золота. Результат на очі, кожен зможе перевірити статистику та запросити інформацію відповідно до закону про доступ до публічної інформації.

    Саме в 2013 році на території Миргородського району проплачені екологи зафіксували дивним чином найбільше із всієї Полтавської області хвороб лісу на загальній площі в 7616. Це в сім разів більше ніж було зафіксовано в Полтавському державному підприємстві (1079 га насаджень заражені шкідниками та хворобами), до директора якого взагалі претензій не має. Такі люди гідні обіймати посади обласного управління. 2014 році нічого не змінилось тільки ресурсу стало менше. Миргородський держлісгосп 3131 га а Полтавський стабільно з припустимим  в галузі 10 % відхиленням - 890 га. Два простих і банальних приклади виснажливого та раціонального використання довговідновлюааного природного ресурсу.

    Загальна площа ушкоджених насаджень за 2013 рік 39459 га. Таким чином 20% від території лісового фонду Полтавської області припало на Миргородський район. Результат - загальний стан насаджень ДП МИРГОРОДСЬКИЙ ЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО НЕЗАДОВІЛЬНИЙ.

    Зменшення площі уражених хворобами насаджень насправді показує скільки суцільно без дозволу випилюється здорових за фізіологічними якостями дерева.

    ВСР - за 2013 рік 2197 га дало прибутку в державу в якості проданих 39939 куб. м. деревини. Тобто 20 куб. м. з 1 га. На практиці постійно прослідковувалась інша цивра - 60 куб. м. з 1 га. Таким простим методом Юрій Миколайович заробляв в 2 рази більше прибутків від фактично предявлених результатів. 66 і 6 в періоді відсотка отримує Тараненко. Нині Середня вартість одного кубічного метра деревини по Полтавській області не перевищує позначки 800 грн. Відповідно начальник ПОУЛтМГ заробляє з 1 га вибіркових рубок 40х800=32000 грн. Мінімальна цифра. Враховуючи те що 30 % сортиментів в обовязковому порядку повинні бути сортовим чи фанерником, то ця сумма зростає в 2,31 рази. Точна цифра 73 920 грн з 1 га.

    Ліс Полтавської області буквально окупований законними і незаконними бригадами лісозаготівельників, мобільними ретортами та некваліфікованими кадрами, які безглуздо продають цінний ресурс за копійки і не думають до чого призведе їх халатність в майбутньому.

    ГСС памятає урок, який припіднесла природа в карпатських лісах, де постраждали всі без виключення і вся Україна звернула увагу і перераховувати кошти прийшлось на допомогу. Всі без винятку зрозуміли, що лісове господарство постраждало від некваліфікованих рішень, за які прийшлось платити з кишені кожного українця.

    Полтавська область не славиться такими горами як у Карпатах і зсуви тут не можливі, але нераціональне виснажливе нинішнє використання деревного ресурсу призведе до того, що населення втратить можливість працювати, тобто соціальна напруга зростатиме, бо безглуздий продаж круглого лісу, без поглибленої переробки вплине на зменшення кількості якісної деревини. Звісно можна буде посадити нові дерева, але життя не вистачить, щоб встигнути до зрілості лісу, щоб його спиляти правильно і переробити на продукцію.

    Основу незаконних прибутків Юрія Тараненко формують тіньові реторти. Вони мобільні і можуть встановлюватися будь-де. Причина їх установки - прямий хабар Тараненку через нинішніх членів його команди, які підтримують і розвивають кримінальне середовище в Полтавській області. Після такого самоврядування в лісі страждають насамперед місцеві жителі - селяни, яким доводиться дихати забрудненим повітрям, а в зимовий період розтоплювати хату повітрям, бо в більшості випадків ретощики вибирають все дерево.




    ВідповістиВидалити
  5. Лісничі тільки руками розводять - "А що ми можемо зробити? Ми самі все прекрасно розуміємо. Проти керівництва не попреш. Треба терпіти."
    Але ж головне у всьому цьому дійстві - це слабкість директорів регіональних підрозділів ПОУЛТМГ брати хабарі від лісничих та підприємців в розмірах від 500 до 800 доларів в місяць. Плата за закриті очі і право самостійно розпоряджатися ресурсом. За період правління Юрія Тараненко корупція зросла на 26% та продовжує зростати до тепер.

    Загальний об'єм кримінальних коштів, які проходять через руки Юрія Тараненко, складає не менше ніж 50 000 000 грн щомісяця.

    Хіба він готовий відмовитись від такого потоку грошей? Хіба він стане ломати систему, яка робить його неймовірно багатим?

    Лісове господарство в Полтавській області стало небезпечним середовищем для кваліфікованих кадрів, які розуміють, що відбувається. Кожного вечора з області виїздить більше 200 кубічних метрів деревини, яку після кінцевої доставки знецінюють до рівня дров, балансів, техсировини. Тобто, щоденні втрати за попередніми підрахунками складають не менше 44 000 грн. Таким чином, в місяць - 44 000 грн. х 20 днів = 880 000 грн. Це тільки на заниженні сортиментів.

    А реторти?
    Загалом незаконні мобільні реторти розташовують всередині тих кварталів, де вже проходили рубки, щоб можна було відбрехатись якщо щось піде не так, адже лісорубний квиток є, значить і причину можна знайти - як приклад - захаращені ділянки, на які зазвичай звертають лісничі.

    Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства - це величезна кримінальна індустрія. За останніх 10 років керівництва Юрія Тараненко зросла нагрузка на ліс. Кваліфіковані кадри щомісяця покидають роботу. Прибутки від продажу ресурсу надходять з перебоями. Санітарний стан лісів з кожним днем погіршується. Команда Юрія Миколайовича не заморочує собі голову з приводу системного реформування лісової галузі - не має ні стратегічного планування, ні інвестиційного заохочення, ні відмови від корупційних схем. Скільки ж залишилось часу до катастрофи, спричиненої відсутністю деревного ресурсу?

    ?      ?       ?

    В наступних повідомленнях ГСС продовжить притчу N 1 на сторінках ГОЛОСУ ПОЛТАВЩИНИ ( lustruvaty.blogspot.com )і детально розповість звідки брати кошти на реформування лісової галузі та хто повинен управляти Полтавським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

    Слава Україні.

    ВідповістиВидалити