Сторінки

Основна мета і завдання ГП

Наші активісти ставлять перед собою важливі завдання: Контроль, попередження і очищення від корупції керівного складу лісового господарства області. Створення прозорого середовища для висвітлення позитивних та негативних сторін діяльності працівників лісової галузі. Підвищення почуття відповідальності за прийняті рішення серед обласного керівництва і регіональних очільників держлісгоспів. І багато інших завдань спрямованих на покращення та збільшення економічного ефекту від лісогосподарської діяльності. Загалом ми націлені на підтримку тих небагатьох, хто любить і поважає ліс як народне надбання, сприймає його як цінність, за яку необхідно буде відповісти перед майбутніми поколіннями, вкладає душу у лісову справу і прагне робити все правильно. Про таких людей суспільство майже нічого не знає, бо вони постійно займаються ділом і не вихваляються, показуючи при цьому високий професіоналізм та витримку.

Стратегічна ціль ініціативної групи ГП:
Ефективне невиснажливе ведення лісового господарства, яке буде отримувати економічний ефект за рахунок продажу пиломатеріалів.

Наша країна опинилась в скрутному становищі, яке породило радикальні дії спрямовані на реорганізацію господарського устрою кожного Українця і створення аксіоматичного постулату - КРАЇНА ПРОДАЄ ТІЛЬКИ ПРОДУКТИ ПЕРЕРОБКИ. Бо якщо ми будемо й надалі реалісовувати в необробленому вигляді надбання народу, то з часом отримаємо негативний результат. Лісовий ресурс може закінчитись, а ми так і не навчимось заробляти на його переробці.

В кінці кінців, дорогі читачі, задайте собі такі питання - "Чому хтось за кордоном на переробці нашого дерева заробляє ті гроші, які могли зявитися і використовуватися на території нашої країни? Чому наших співвітчизників лишають шансу невиснажливо використовувати лісовий ресурс, і тим самим створити нові робочі місця? Чому лісове господарство області постійно збільшує продаж деревини в необробленому вигляді і ніяким чином не турбується про стрімкий розвиток переробної ланки?"
Давши відповідь хоч на одне з таких запитань, Ви зрозумієте, що нинішній стан справ у лісовому секторі насправді критичний і в подальшому він потребує радикальних та неупереджених змін...




***

Той хто любить паростки кленові
Хто діброви молоді ростить
Той достоїн людської любові
Бо живе й працює для століть

2 коментарі:

  1. Доки триває безкінечна війна із зовнішнім агресором, внутрішній ворог, подібно ненаситній сарані, день за днем пожирає лісові ресурси найбагатшої в Україні області і убиває корінь деревообробки, тобто основну надію лісників на краще майбутнє. ГСС не в змозі стояти осторонь даної проблеми і спостерігати за подібними правопорушеннями. Ми живемо в одній країні, тому й очищати її станемо разом. Хто підтримує чи замовчує про корупцію для нас є антиукраїнцем, точніше ВОРОГом, що заслуговує покарання.

    ГСС у своїх повідомленнях (ПРИТЧАХ) детально розповість, чим на протязі останніх 10 років насправді займався Юрій Миколайович Тараненко, чому санітарний стан лісового фонду стрімко погіршився, хто винний в провалах памяті  і розкраданні національного ресурсу, а також ЩО робити, щоб Полтавська область славилася ЗАКОННИМ веденням господарства в лісі та ніхто з громади не скаржився на лісників.

    Притча N 1. Швидкий заробіток, або думати не має часу

    При Тараненку лісове господарство Полтавської області постійно й незаконно наповнювалось  некваліфікованими кадрами, що стало фундаментальною причиною руйнування догм "невиснажливо використання ресурсів". Дані особи в короткий проміжок часу переорієнтували державні підприємства з деревообробного напрямку в напрямок швидкої наживи. Необроблений ресурс приносить швидкі гроші, а поглиблене виробництво продукції потребує значних затрат. САМЕ ТОМУ ВИБИРАВСЯ ПРОСТІШИЙ ШЛЯХ. Команда "Тараненко", день за днем вела лісове господарство області до прірви, де опинилась третина населення, яке навіть не підозрює цього, бо Юрій Ненаситний забув про основну "догму": Головне вберегти даних державою працівників і примножити за рахунок їхньої інтелектуальної власності державні прибутки та робочі місця".

    Юрій Тараненко ніколи не зможе похвастатись тим, що його колектив не змінювався роками. Він робив умисну ротацію своїх лісників. Співбесіду проходили ті, хто був готовий мовчки працювати і шукати будь-які методи чорного заробітку.

    Коли людина вважає себе найхитрішою і спонукає підлеглих до безумного знищення довговідновлюааного ресурсу то загибель не за горами. Ніхто не зрозуміє, але буде пізно.

    ?       ?       ?

    В продовженні притчі ГСС повідомить про вбивства, які пройшли за участі працівників лісу з державних  підприємств 2-х регіональних підрозділів Полтавського управління лісового та мисливського господарства, замовників, співучасті, актах "сили" та тих, хто приховує від правоохоронних органів дану інформації.

    ГСС ВИМАГАЄ від адміністрації "ГОЛОС ПОЛТАВЩИНИ" додати соціологічне дослідження під назвою "ВИКРИТТЯ ЗЛОЧИНЦІВ", де лісники в анонімній формі виберуть із списка директорів до трьох осіб, яких підозрюють у корупції.

    В деяких Європейських країнах існує "догма": якщо 25 свідомих зафіксують невдоволення держслужбовцями, то держава зобов'язана втрутитись для проведення прозорого розслідування. Тому не вагайтесь! Крім Вас нікому.

    ВідповістиВидалити
  2. ГСС інформує:

    Згідно кримінального кодексу України Стаття 369. ч. 3. Особа, яка дала хабар, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї мало місце вимагання хабара або якщо після давання хабара вона добровільно заявила про те, що сталося, до порушення кримінальної справи щодо неї органу, наділеному законом правом на порушення кримінальної справи.


    Поняття вимагання як обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, нічим не відрізняється від поняття вимагання як кваліфікуючої ознаки одержання хабара.

    Добровільною слід вважати заяву до відповідного державного органу, в основі якої лежить самостійно прийняте рішення хабародавця щодо такої посткримінальної поведінки.

    Для того щоб добровільна заява про скоєне набула статусу обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, вона повинна бути зроблена до моменту порушення кримінальної справи щодо хабародавця. Порушення справи за даним фактом, наприклад, щодо службової особи, яка одержала хабар, у жодному разі не допоможе хабародавцю, якщо він не повідомив про скоєне завчасно.

    ВідповістиВидалити