Сторінки

В чужому оці і скалку видно, а у своєму і колоди не побачиш

Також цікава якість Тараненка Юрія Миколайовича є опоганювання інших своїх колег. Іноді послухавши його брехню так і хочеться сказатим йому, що не ту професію ви вибрали - вам треба бути керівником драматичного гуртка, актором, який грає шпіона, а не керівником галузіь лісу області. Хочу показати його брехливість по статті в Українському лісоводі за 28. 06. 2013  (http://www.lesovod.org.ua/node/17982) де за його вказівкою опаганили Гадяцький держагролісгосп і його керівника Білоцерківця Володимира Григоровича, який керує в підприємстві близько 20 років і його керівництво потребує тільки похвали. Якщо порівняти його роботу з сусіднім Гадяцьким держлісгоспом, який є банкротом та збитковим, що можна перевірити в податковій району і по бухгалтерським документам, Гадяцький лісгосп випилює сотні гектарів лісу в рік в якому як і в Миргороді відбуваються систематичні пожежі в стиглих лісах. то Гадяцький держагродлісгосп є прибутковим, стабільним підприємством, яке на відміну від Гадяцького держлісгоспу примножив сотні гектар нових лісів, де стабільно працює переробка, яка забезпечує район стройматеріалами. І що саме більше дивує в держлісхозі є переробка, але дерево відпускається тільки на експорт. Воно повино коштувати дорожче ніж на міцевому ринку. Вибачте що відійшов від теми. Порвернемось до нашої статті, де описується в стилі Лесі Українки мальовничість Гадяцьких лісів, а Володимир Григорович Білоцерківець, я не побоюсь повторитись, за якого і в районі гарно говорять, описується як нелюд, гвалтівник лісу - випилює в селі Вербівка в людей у дворах сосни. Так, заслізна стаття, написана гарно, дуже давить на емоції, але є одне “но” - написано про Гадяцький держагролісгосп, який висвітлений мовби за чиїмось наказом зверхпогано, а рубки про які пишеться фактично належать держлісгоспу, які в той час були підпорядковані Юрію Миколайовичу. Тут все зроблено по принцину - не важливо хто робив, важливо гарно розписать і висвітлити в поганому світлі тих людей які не вигідні. Ось ссилка на лісовод де ви мож детально ознайомитись з такого роду наклепом (http://www.lesovod.org.ua/node/17982.).





3 коментарі:

  1. Мене це не дивує гарний піар хід! Опаганити а потім почати давити підприємство,щоб збанкрутіло і преєднати до свого.Це давня мрія Юрія Миколайовича забрати собі агролісгоспи і "лісовод" допомагає критикуючи їх!

    ВідповістиВидалити
  2. ЭТО ПОСЛАНИЕ АДРЕСОВАНО ЛИЧНО ЮРИЮ НИКОЛАЕВИЧУ:
    Уважаемый друг! Вы допустили серьезную ошибку. Поэтому, довожу до Вашего сведения, что мне запретили общаться и оказывать какую либо помощь. На моих партнеров не рассчитывайте. С этого дня ми не знакомы. Забудьте все что нас связывало. Убедительная просьба - уберите не нужные номера телефонов с адресной книги. Не создавайте себе дополнительных проблем. Если я Вас могу понять, то мои ставленники не смогут.
    "Как Вы вообще взяли в помощники такого предателя как этот? Посмотрите только на кого похож Ваш ставленник. У него на лице написано, что он криминалитет какой то и люди уже с этим соглашаются. Народ не станет разбираться в тех контраргументах, которые Вы готовите сейчас. Ищите другие пути отхода. Кстати, этот Волошин уже сливает ненужную информацию, тем самым прикрывая свою задницу, а не Вашу.
    Это послание - последнее что я могу сделать для Вас, мой дорогой друг. Теперь Вы сам по себе. Пусть Вам сопутствует удача.

    p.s. Вы сильный человек. Думаю у Вас все выйдет, ведь не в такие передряги мы попадали и, все таки, выбирались. Не злитесь на меня пожалуйста. Вы ж сами все понимаете.

    ВідповістиВидалити
  3. ГСС інформує:

    Згідно кримінального кодексу України Стаття 369. ч. 3. Особа, яка дала хабар, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї мало місце вимагання хабара або якщо після давання хабара вона добровільно заявила про те, що сталося, до порушення кримінальної справи щодо неї органу, наділеному законом правом на порушення кримінальної справи.


    Поняття вимагання як обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, нічим не відрізняється від поняття вимагання як кваліфікуючої ознаки одержання хабара.

    Добровільною слід вважати заяву до відповідного державного органу, в основі якої лежить самостійно прийняте рішення хабародавця щодо такої посткримінальної поведінки.

    Для того щоб добровільна заява про скоєне набула статусу обставини, що звільняє від кримінальної відповідальності, вона повинна бути зроблена до моменту порушення кримінальної справи щодо хабародавця. Порушення справи за даним фактом, наприклад, щодо службової особи, яка одержала хабар, у жодному разі не допоможе хабародавцю, якщо він не повідомив про скоєне завчасно.

    ВідповістиВидалити